Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elterjedt...

Szerintetek mennyire elterjedt cikizni a sovány nőket?

Figyelt kérdés

Tapasztaltatok olyat soványként, hogy rosszallóan méregetnek vagy megjegyzéseket tesznek az alakotokra?

Vagy Ti szóltatok be valakinek, bámultátok feltűnően vagy néztétek le, mert sovány?



2019. szept. 25. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyfolytában kapom az ívet. 161 cm és 40-45 kiló lehetek, mostanában már lesz*rom, egyszerűen úgy döntöttem, hogy nem foglalkozok ezzel többet, mert ha stresszelek rajta és számolgatom a kalóriákat, vagy ha csak eszek amikor jól esik, akkor sem változik semmi.


De igen, minden alkalommal a "Nahát, de vékony/sovány vagy!" "Hát te sosem eszel?" "Egyél már valamit" "Jól van, egyél csak"...

Ami nagyon rosszul esett, pont egy olyan időszakban, amikor sokat törődtem azzal, hogy valahogyan hízzak, hogy egyik osztálytársam megkérdezte, van-e valakinél fogpiszkáló, mire a másik felajánlotta a lábamat. Emlékszem, aznap kémia dogát írtunk, egy mondatra nem tudtam figyelni, csak azzal küzdöttem, hogy ne bőgjem el magam.


A korábbi hozzászólóról jutott eszembe nekem is olyan sztori, amikor salátát ettem - de amúgy nem önmagában, rántott hússal vagy -sajttal már nem tudom, meg lehet sültkrumplit is vittem mellé - és akkor ugye megint jött az, hogy nekem nem azt kéne ennem, mert híznom kéne. De most ha jól esik? Amúgy is kevés zöldséget eszem, ha megkívánom igyekszem minél többet enni belőlük.

Ani még kikészít, mikor az orvos viccelődik ezzel. Mintha nem őt kérdeztem volna, hogy hogyan tudnék hízni. Azt mondta, ilyen alkatú vagyok. Akkor miért is piszkál? De amúgy sem teljesen százas, hát kérdeztem a helyettesét. Ja, hát igen, neki is van egy ismerősének egy döglött kutyája, akinek a kölykének a gazdájának az anyjának az unokatestvére ilyen alkatú volt. De majd később én is biztos meghízok. Köszi, igazán köszi. Amikor egy harmadik helyettes volt, őt is kérdeztem. Az volt a válasz, hogy egyek. Ja, szóval megéri az a sok tanulás az orvosi pályához.

Amit még nem szeretek ilyen szempntból, az a fogadjunk el magunkat kampány. Fogadd el magad. Kivéve, ha vékony vagy, akkor a kųrva anyád. Ez hol elfogadás?

2019. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%

engem is állandóan csesztetnek a 35 kilómmal. Mindig is nagyon vékony voltam, aztán leálltam az RSG-vel és az izomzatom is eltűnt, ezért most még soványabb lettem.

Kórházba is küldtek, mert a rokonaim kitalálták, hogy éheztetem magam. Haha.

Csomót eszem gyorskajáldába, minden nap eszem fehér szénhidrátot, bezzeg ha meglátják az ismerőseim hogy egy tál főtt zöldséget vagy gyümölcsöt eszek, akkor rögtön beszólnak, hogy "Naaaa én megmondtam, hogy éhezteti magát"

2019. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

aki megkérdezi mért vagy ilyen sovány, kérdezz vissza, hogy és te mért vagy ilyen dagadt? még ha nem is dagadt amúgy.

vagy megsértődik, vagy talán végiggondolja (ez a ritkább).

2019. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!