Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek tobb onbizalmam...

Szerintetek tobb onbizalmam lenne ha stilust valtanek?

Figyelt kérdés
Jelenleg hosszu hajam van, ami nincs festve. Sminkelni nem szoktam es az oltozkodesem is nagyon szolid. Sajnos nincs onbizalmam szinte semmi. Azon gondopkodtam hogy valtok stilust. Pl uj frizirat csinaltatok plusz befestetem egy szep szinre, csinaltatok kormoket es muszempillat valamint veszek par divatosabb ruhat. Szerintetek igy tobb onbizalmam lesz? 28N

2019. okt. 4. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Majd meglátod.

2019. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Nem feltétlen, ha nem érzed jól magad a bőrödben az új külsőddel. De kísérletezni persze szabad, a haj pl. sokat számít.
2019. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem fogadod el magad addig mind1 mit csinalsz
2019. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg szeretnéd a változást, akkor lehet több önbizalmad is. Szerintem az önbizalom elsősorban belül dől el, de a külső is hozzájárul. Ha nem tetszel magadnak, változtass!
2019. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Ezek a mű dolgok annyira öncélúak, szerintem ne csináltass ilyeneket. Önbizalmad pedig magad miatt legyen, ne a ruhád miatt.


Nekem mondjuk amúgy is a természetes, sima farmeres pólós csajok jönnek be. De csak a saját nevemben nyilatkozhatok.


Amúgy mihez kell több önbizalom, fel akarsz szedni valakit?

2019. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokkal jobban tetszene az a stílus, jobban éreznéd magad úgy és konkrétak a terveid, akkor igen.

Én is így festettem szőkére a hajamat 4 éve. ...Azóta is ugyanolyan színű. Nálam akkor következtett be egy igen pozitív irányú stílusváltás.

De ami fontos, hogy ne úgy válts, hogy “Mindegy, hogy milyen, csak teljesen más legyen, mint most, mert akkor úgy is jobb lesz.”

Sajnos nem feltétlenül, ha céltalanul kérdőjelezed meg magad, aztán meg azért sírsz, hogy a fodrász által frissen elcseszett hajaddal még kevésbé vagy önazonos, mint előtte. Legyen saját koncepciód.

2019. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. okt. 5. 07:37
 8/8 Lanie01 ***** válasza:
Önbizalmad sem ruhától sem hajtól nem lesz de főleg olyantól nem amit te magad nem képviselsz. Ha csak mindig is féltél megtenni a lépést de nagyon vágysz rá, akkor tedd meg mert tényleg felszabadít, egyébként meg nem segít semmin.
2019. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!