Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti szoktatok egyedül...

Lányok ti szoktatok egyedül shoppingolni plázában? Ha igen nem kellemetlen?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni, de jelenleg nincs kivel

Ti szoktatok magatokba? Nem rossz érzés?



2019. okt. 4. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
en egyedul szeretek vasarolni
2019. okt. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Egyrészt gyorsabban megvagyok, másrészt nincs aki rábeszéljen egy tök felesleges ruhadarabra. :D
2019. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten egyedül szeretek vagy legalábbis még nem találtam olyat, akivel kényelmesen el tudok vásárolgatni. Én egyáltalán nem vagyok gyors, sokat tudok gondolkozni azon, hogy most melyiket válasszam, megvegyem vagy ne vegyem meg stb., ugyanakkor céltudatos vagyok. Anyukám és a testvéreim is úgy vásárolnak, hogy bemennek egy boltba és végiglapozgatnak mindent, mert meg kell nézni.... én ezt nem bírom. Ha végignézek a bolton, akkor már színek és minták alapján tök jól be tudom lőni, hogy mi érdekel és csak azokat nézem meg, mert tudom, hogy pl. soha nem vennék fekete cuccokat vagy királykék kabátot vagy mit tudjam én. Szeretek nézelődni is, de nem így. Valamint engem az is összezavar, ha valaki beleszól, hogy mi milyen, hogyan áll stb, mert elsősorban magam szeretném eldönteni. Annyi, hogy egyedül próbálgatni macerásabb, mert mindig ki kell menni egy új ruháért, de azért ezt ki lehet bírni.
2019. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én mindig egyedül plázázok, mert nem szó bele senki így, hogy mit és miért veszek meg. Meg h miért kell húszezer forintot 1xre elba..........szni. Mondjuk ritkán megyek, olyan negyedévente, de a húszezres akk is húszezres, de hát ne, ez kell a fiatal csajoknak. Szép rucik, cuki bizsuk, állattakarmány(nyulaim meg papagájaim vannak), kozmetikumok stb.



20/nő

2019. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én inkább egyedül szeretek. Nem sürget senki. Ha 5x megyek vissza ugyanabba a boltba nem nyavajog senki miatta. Próbálhatok kényelmesen, kóvályoghatok keresztül-kasul a plázában, amíg le nem járom a lábam.


A 2 hátránya, ha pl bevittem rgy ruhát próbálni, nem tudtam kérni senkit, hogy hozzon egy mérettel kisebbet/nagyobbat, ha nem volt jó a ruha. Illetve, mikor nem tudom elődönteni pl melyik nadrágot vegyem meg jó ha valakinek ki tudom kérni a véleményét(próbáltam már úgy, hogy chaten írtam, de az egyik, hogy nem látszik jól a másik meg nem akarok 20p-et állni fülkében, mert az illető nem látta, hogy írtam neki)

2019. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne kellemetlen? Pont hogy sokkal egyszerűbb.
2019. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Én szinte csak egyedül szoktam. Én így szeretek, nem szeretem, ha másra kell várni. Én általában hamar végzek, hamar kitalálom, kell-e valami, fel akarok-e valamit próbálni, a barátnőim ők sokkal többet időznek, van olyan barátnőm, aki bevásárol két nagy szatyorral és az üzletből kifelé menet még megtetszik neki valami, vissza kell fordulni és folytatni az egészet :D

Inkább megyek egyedül és megvagyok mindennel másfél óra alatt. És akkor még kávézni is beültem.

2019. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!