Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utalom az alakom! Mit tegyek?

Utalom az alakom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Genetikabol vagyok ilyen, nem hizok semmit. 158cm vagyok es csak negyven kiló. Vettünk egy nadragot es a derekanal megint tiszta bo meg buggyos az egesz nadrag... Mindenki cikiz hogy csontvaz vagyok meg ilyenek. Mit csinaljak?

:(

Semmi nem all jól nekem. Minden nadrág csak lóg rajtam:(((


2019. okt. 13. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Esetleg kép ? Így elég nehéz véleményt írni. Hasonló cipőben jártam, mostanra sikerült fel szednem +10 kilót, én 50 kiló voltam 170 centihez.

Megpróbáltam mindent, ettem a fehérje port, eddzettem, ittam mindenféle nutri drink-et, tömtem magamba az ételt, de semmi.


A javulás akkor kezdődött, amikor besokaltam és abba hagytam az önkínzást, elfogadtam a testem, nem álltam a mérlegre nap mint nap, rendszert vittem az életembe, alvás, mozgás, étkezés-ből kifolyólag és jött is a plusz kiló, időről időre. És nem, nem elhíztam, csak beállt a testsúlyom arra a tömegre, ami egy fiatal lánynak egészséges.

Évek óta nem fogyok és nem is hízok, csak egyszerűen jól érzem magam. Fontos a rendszeresség, vitaminok és az, hogy tudj néha egy kicsit relaxálni.

2019. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Ertem:) Kepet nem szeretnek kuldeni de nagyon sovany vagyok:D
2019. okt. 13. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nalunk is genetika, en nem hizok meg se fogyni se fogyok. :d
2019. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#5 Ugyanez nalam is, se hizas se fogyas :D
2019. okt. 13. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Edzés nem segít? Ha pár kiló izom feljönne az nagyon jól álna.
2019. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat az edzes lehet hogy segitene, nyaron meg probalom ravenni magam vagy meg most télen :D
2019. okt. 13. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerosom, aki ugyanigy volt vele, aztan elkezdett edzeni, es eleg sok izmot felrantott. Meg mindig vekony a csaj, de sokkal formasabb lett, es vegre kitolti a ruhakat :)
2019. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#9 Hat akkor az edzést azt mindenkeppen megprobalom:) Es azt nem tudod veletlen hogy milyen edzest csinalt?
2019. okt. 13. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Uszas, torna, kondi.
2019. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!