Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körülbelül hány éves kortól...

Körülbelül hány éves kortól lehet piercinget csináltatni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék egy Helixet, de nem töltöttem be még a tizennyolcadik élet évemet. Szüleim bele mentek, de ők sem tudják a a részleteket.Meg ha lehet egy árat kérhetek? :) Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. okt. 21. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az első piercingemet 16 évesen csináltattam a koldokombe. 18 év alatt kell egy szülői beleegyezés, vidd el vagy anyukád vagy apukád magaddal és akkor megcsinaljak. De egyébként van olyan hely is ahol a legjobb barátnőmmel csinaltattunk közös tetoválást (és ő akkor volt 17) hogy kutyát se érdekelte a kora.

Az árak mindenhol máshogy vannak. Itt nálunk 3500 minden fül piercing például.

2019. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a piercing helyetől is függ.

A helixet simàn lehet 15 éves kortól is.

Nekem 10 évesen lett 3.fülbevalóm.

A piercinget bàrmikor kiveheted és sokszor nyoma se marad.


Keress egy jó helyet ahol csinàltatni szeretnèd. Ott minden apróságot elfognak mondani.

Első pàr napban ne érje víz, ne àztasd.

Bőrfertőtlenítővel időnkènt fertőtlenísd!

Tetrán krémmel ajànlott az elején kenegetni.

Fontos hogy hónapokig ne cseréld ki a piercinget!

A helix akàr 1 évig is gyógyúlhat.


Az àra vàltozó, 2000ft-tól 9000ft-ig bármennyi lehet.

2019. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helixből van sok fake (szúrás nélküli is). Olyan nem lenne jó?
2019. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. okt. 21. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Törvényileg 14 éves kor felett szülői beleegyezéssel lehetne, de ezt a szalonok általában 16 évtől felfelé szülői beleegyezéssel vállalják el. A törvény kusza ilyen téren, mert elvileg a sima fülbevaló is piercing, mégis sokaknak már újszülött korban megcsináltatják a szülők.

Menj el szüleiddel, vagy csak egyikükkel egy normális szalonba és úgy nem lesz baj. 18 éven felül csak a saját beleegyezésed kell.

Viszont fontos megemlíteni, hogy nagyon sok törődést és odafigyelést igényel a helix, mivel rettentően lassan gyógyul meg.

Remélem segítettem, ha lenne kérdésed szalonnal, ápolással, vagy úgy akármivel kapcsolatban, írj nyugodtan.

2019. okt. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!