Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fényképet hogy jól sikerül...

Egy fényképet hogy jól sikerül-e vagy nem befolyásol az, hogy az embernek van-e önbizalma, vagy nincs?

Figyelt kérdés

Egyszeruen gyulolom, ha fotoznak, nagyon csunya vagyok kepeken.. de sok embernek tetszek, meg mondjak hogy szep vagyok, amit nem is ertek, mert ha a fotoimbol indulok ki, en bottal nem nyulnek magamhoz.. ennyire lehet kulonbozo a valosag es a kepek?

Illetve befolyasolja-e hogy egy kep jol sikerul-e vagy nem, hogy az embernek van onbizalma vagy nincs?


2019. okt. 28. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, engem érdekelne a kép :D Úgy könnyebben tudnék véleményezni ;P
2019. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy fotogén, ilyen egyszerű. Attól még lehetsz szép, sőt. Ez a jobbik eset. Ha vki meg csak a képen szép és a valóságban kevésbé az, az a rosszabb verzió.
2019. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*rosszabb verzió. Am ha gondolod küldhetsz képet, lány vagyok, nem perverz, szívesen elmondom őszintén a véleményemet.
2019. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam olyan a helyzet, hogy mindegyik képen egy kicsit máshogy nézek ki amit rólam csinálnak. Attól is függ, hogy nézel ki egy képen, hogy milyenek a fényviszonyok, milyen géppel vagy telefonnal csinálták, szabadtéren vagy, vagy lakásban. Hogyan mosolyogsz és nézel. Hogyan tartod az arcod, milyen szögben.


Párom azért a képért ájult el, amin rajta vagyok, amin szerintem ocsmányul nézek ki. Szerinte még is szép, és természetes, nem olyan művi, beállított.

Mindannyian beleestünk már abba a hibába, hogy tökéletesen akarunk, kinézni, úgy ahogy a fejünkbe van. Közben, meg lehet pont azt látják szépnek bennünk, amit mi utálunk magunkon.


De az is lehet, hogy nem vagy fotogén, és élőben szebb vagy. Az is lehet, hogy szép vagy a képeken is, csak te nem így alarod látni magad.

Szelfiken hogy nézel ki amúgy? Azokon is utálod magad?

2019. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szépnek számítok, de jó kép sosem készül rólam. Ha magamat fotózom, akkor igen, de egyébként szörnyűek. És érdekes, mert videókon meg teljesen jól nézek ki, csak a képekkel van baj.

Valószínűleg te sem vagy fotogén. De ez a jobbik eset, mert egy csomó olyan embert ismerek, akikről nagyon nagyon jó fotók készülnek, élőben meg sokkal rosszabb làtvány.

2019. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!