Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mukorom? Tapasztalatok? Többi...

Mukorom? Tapasztalatok? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval..nem vagyok bejelentkezve sehova de lesz ilyen gólyabál a sulinkban és arra szeretnék körmöt tudom h milyet csak az a baj h nem tudom h ez pontosan mennyi idő és hogy elvallaljak e úgy is ha nem vagyok bejelentkezve..

2019. okt. 31. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

én a ragasztottat utálom, nekem az sns por jött be, saját köröm van bevonva valami cuccal ami rászilárdul, érzetre teljesen természetes. erre rá van az uv lakk, szóval nem kell vele órákat várni.

általában 30 perc mire feltöltik, felrakni kb 45; de ez függ attól mit szeretnél. flancos minták, francia, beleépített csillámpor stb több idõ.


ezzel két hétig általában elvagyok.


én általában besétálni szoktam, de mivel vendéglátózok, ilyen random kedd délelōtt vagyok szabad, szóval olyankorra mindig van hely...

2019. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-2 óra, attól függ, mit szeretnél. Azt semmiképp nem ajánlom, hogy időpont nélkül menj, hiszen egy jó szakember nem tud elvállalni utcáról beeső embereket. Aki igen, az meg valószínűleg béna, és nincs vendége. Jelentkezz be.
2019. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!