Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lány vagyok. (tini)...

Fiatal lány vagyok. (tini) Koromhoz képest kicsit lógnak a melleim, mit csináljak? Szeretnék szebb és feszesebb cicit.

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 14:31
 1/6 anonim válasza:
100%

1. a két tenyeredet nyomd össze, jo közel a melledhez ugy, hogy a kat karodat megprobàlod vizszintes helyzetben tartani, a két tenyér pedig függöleges helyzetben ér össze (mintha imàdkoznàl); ezt megcsinàlhatod naponta többször.

2. minden tusolàs, fürdés utàn hideg vizzel locsold a melledet 1-2 percig.

2008. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösziiiiii :)))
2008. nov. 17. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de én lassan 2éve h súlyzozok..16vok, és nekem is log, sztem ez genetika..nagyon kivoltam miatta..rengetegszer sírtam h mi a **csáért lett ilyen..de asszem már elfogadtam..most probálom ugy felfogni h ez szép természetes, és h régen biztos ilyen volt a nőknek..meg h mjd amikor lesz gyerekem akkr ez lesz az ideális..meg még ezekhez hasonlo dolgokkal nyugtatom magam...:)

Ám ha gondolod írj privit..beszélhetünk a témárol:D akár msnen is..

2008. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is log, sokmindent probaltam, de csak megnottek a melleim. nekem mar csak a plasztika van hatra, de annyira nem zavar hogy megtegyem
2009. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is lóg, de hogy őszinte legyek, szerintem ez természetes! A rengeteg divatlap és egyebek hitetnék csak el a lányokkal/nőkkel, hogy a kerek, feszes cikik a jók... Ne aggódj ezen, ha valaki csak a melleket nézi egy lányon, úgyse lenne jó partner, nem? Aki meg szeretni fog, a melleidet is szeretni fogja!

Simán, kinézetileg meg: ha strandolsz, egy előnyös fürdőruci máris rengeteget javít. Öltözködni is, megfelelő melltartó, máris nem feltűnő ^^

2009. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
15%

Szia!

Szerintem meg azért lóg mert nem hordtál melltartót mikor nőtt a melled!

na puszi.

És légy elkeseredve

2010. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!