Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 75/A mell mennyire zavar...

75/A mell mennyire zavar titeket fiúk? Összejönnétek egy ilyen nővel akinek ennyire kicsi a melle?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és szerintem már nem fog nőni. Nagyon zavar, hogy ilyen kicsi. Nektek tetszik az ilyen pici mell fiúk? Számotokra milyen az ideális mell?

2019. nov. 6. 02:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Itt találtam gyakorin.😂 Miért ki ez?
2019. nov. 6. 18:14
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem jon be.
2019. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha megengeded leszek elég vulgáris.

Itt a felhasználók 80% még nem volt kapcsolatban(vagy értelmi szintje alacsony), úgyhogy itt fognak pics,skodni hogy nekik márpedig kell a 80C.

Igazából, nem számít bármilyen nehéz is ezt elhinni. Mármint macsó Janinak biztos számítani fog aki a teremben él és festeti a szakállát, de amúgy egy szép arc, egy jó alak és egy jó ruha többet ér.

2019. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Elvagyok bizonytalanodva, hogy sok fiúnak ez miatt nem kellek majd..
2019. nov. 7. 17:42
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Szard le

Főleg, ha formás

Nekem 80/A ráadásul még csőmellem is van.


Nem szexi, de ez van nem tudok mit csinálni vele. Nyilván örülnék, ha olyan lenne, mint a linkelt képen, de nem fogok emiatt kés alá rohanni.

El fogadtam, hogy ilyen. Ha már az emberek úgy is annyira különbözni akarnak egymástól akkor örüljön, hogy nincs "egyencicije"

2019. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%

"Elvagyok bizonytalanodva, hogy sok fiúnak ez miatt nem kellek majd.."


Mert arra gondolsz, hogy "jajj XY álompasinak nem fogok kelleni, aki olyan felszínes hogy a tükör előtt többet tölt mint én lányként".

Hidd el, hogy sok ilyennel nem vesztesz sokat. Marad még normális jelölt... De ha most ilyen miatt elkeseredsz gondolj bele abba, hogy azért mennyi pasit vesztesz el mert nem nézel ki pont úgy mint egy topmodell... Ezen is gondolkodhatsz. Vagy gondolkodhatsz úgy, hogy nem lóg a melled hanem feszes, ha pedig mondjuk lenne D-s akkor meg lehet a köldöködig érne és azon sopánkodnál, hogy miért ilyen nagy és emiatt vesztesz sok pasit.

2019. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
A képen látható csajnak szép teste van, a melle pont a legjobb hozzá. Ha te is így nézel ki, akkor a kérdésed álszerénységet takar, vagy önértékelési zavarod van. Hidd el, ha egy pasi szerelmes lesz egy lányba, az nagyon ritkán történik azért, mert annak dinnyecsöcse van. A földön él 7 milliárd ember, ennek a fele nő. A három és félmilliárd férfiból csak a fele szereti a nagymellű nőket, tehát választhatsz 1,75 milliárd pasiból. Ennyi neked nem elég?
2019. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
37%
szerintem klaszul nezel ki
2019. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
A sok gyökér csak lehuzz, ami azt illeti. De egy aranyos, helyes pofi sokat dob az összképen.
2019. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A lány a képen nagyon szép. Arányos teste van.

Nyilván nincs olyan nő, arc, alak, stb. mely mindenkinek tetszik, de egészséges lelkü embernek nem is ez a cél.


Viszont az ilyen alak a pasik nagy részének nagyon bejön.

2019. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!