Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 75/A mell mennyire zavar...

75/A mell mennyire zavar titeket fiúk? Összejönnétek egy ilyen nővel akinek ennyire kicsi a melle?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és szerintem már nem fog nőni. Nagyon zavar, hogy ilyen kicsi. Nektek tetszik az ilyen pici mell fiúk? Számotokra milyen az ideális mell?

2019. nov. 6. 02:17
1 2 3
 21/24 Á.Zoli ***** válasza:
42%

Ha majd a későbbiekben kiderül, hogy ez miatt nem kellesz a srácoknak, akkor megcsináltatod az igényeid szerint és kész... A kisebből nagyobbat könnyebb csinálni, mint fordítva.

Szerintem, ha szép vagy és formás, esetleg az egyéniséged is elragadó, akkor a cici mérete ötödleges dolog lesz a párod számára. Ne aggódj! :-)

2020. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ekkora, SOHA egy baratom sem tette szova, hogy kicsi lenne, söt imadtak. Raadasul ezek a pasik mind 10/8-10es pasik voltak.

De persze itt a luzer, szüz 40 eves ferfiaknak nem fog tetszeni hahaha szoval az ostoba kommentarokat hagyd is, azt hiszik, hogy szakertök, pedig az anyjukon kivül mas nöt nem lattak meztelenül 😀

Ha valaki szeret, nem fogja erdekelni, mekkora. Te sem centivel jarsz, hogy lemerd, mekkora nekik a ferfiassaguk

2020. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%

Hidd el nem az számit [Nem a méret a lényeg]sokkal inkább a belső lehet valaki sexy bombázó nagy mellű ha olyan nagyképű,hogy az orráig se lát..

Nekem van 1 ismerősöm, vörös dögös tényleg a topon van nagy mellek +minden de fuul beképzelt tehát stornóztam ,persze nem bántóan

Ugyhogy fel a fejjel

Attól még klasz csaj lehetsz👍👍👍👌👌👌

2020. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte pont olyan alakom van, mint a képen lévő lánynak, 75/AA-s mellel. És sosem volt gondom a pártalálással, sőt... Jelenlegi párom és előtte lévők is mind pont ezt találták szépnek, a nagy melleket pedig undorítónak tartják.

Érdekes dolog az ízlés. A lényeg az, hogy biztosan van olyan pasi akinek a te alakod az ideál.

2020. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!