Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a nőknek...

Miért lehet az, hogy a nőknek több testi hibájuk van, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ott van pl. a narancsbőr, az jóformán csak nőknél alakul ki. Vagy az "integetőháj", amikor a felső karnak a hátsó része olyan lötye... ez is főleg nőknél gyakori. Még vékony nők esetében is előfordulnak ezek a dolgok.
2019. nov. 8. 15:07
1 2
 11/15 anonim válasza:
96%

Látom magadra ismertél "pár" pontban. :-D :-D :-D

Ennyire nem kell mellre szívni. Csak éreztetni próbáltam, hogy hibákat bárki tud keresni bárkiben, talál.

2019. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

El kell hogy keserítselek, mivel testépítek így kevés testi hibám van.

Ebből kiindulva a tökéletességre törekszem.

2019. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak meg az agyukban van több hiba.
2020. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ebbe sztem kár belemenni. Én erről az oldalról azt tapasztalom hogy a nők gerinctelenek és olyan szinten logikátlanok hogy saját magukat sem értik. Egyik nem sem jobb a másiknál. Ugyanannyi hiba van a ffiaknal is csak mások. Az egész kérdés hülyeség, törölni kéne.
2020. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A nőknél ott a narancsbőr, integetőizom, stria stb, de a pasiknál ugyanúgy ott van a kopaszodás, lógós mell...plusz elég sok deformált testfelépítésű férfit látok. Szerintem mind a két nemben vannak szép és kevésbé szép egyedek...no, de ez nagyon közhelyes lesz, nem a külső adja egy ember értékét. Persze ápoltság mindenek előtt... :)
2020. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!