Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz/igénytelen/béna/kilóg a...

Gáz/igénytelen/béna/kilóg a sorból, ha egy csaj nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Nem fognak emiatt kinézni a tömegből, hogy még nem is festek magamra egy gramm kozmetikumot se? Se szempillám/szemhéjam, se a szám nem festem. Régen meg tinédzserként olyan 15 évesen öt kiló vakolat, vörös rúzs, centivastag tus a szememre, műanyag szempilla.

Most meg olyan 3 éve nem kenek magamra semmit, mert rájöttem, így szebb vagyok sokkal, amúgy 20 éves vagyok. Szép sötét a szemöldököm-szempillám, a szám pedig élénk rózsaszín és nagyon NEM vékony.

A "természetes szépség"-eket manapság mennyire becsülik meg? Ja és nem is pakolom ki mindenem, no dekoltázs, no fenékvillogtatás, no kilógó has, és a spagettipánt ellen is vagyok nagyon. Ez így baj? Mennyi az esély arra, hogy ezek a sza......ok nélkül is felnéznek rám(pedig amúgy alacsony is vagyok :D:D:D XDDD)? Többnyire úgy öltözök h bő póló+szűk nadrág, sportcipő. Ez nem túl átlagos, meg hogy nem kenem-fenem magam? Félek, h mit gondolnak rólam mások, de én a kenceficék NÉLKÜL szebbnek érzem magam...



2019. nov. 9. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szebb vagy smink nélkül, és jól is érzed így magad, akkor felesleges ezen izgulni, egyáltalán nem gáz! :D
2019. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis tudom, hogy ezt akarod olvasni: igen gáz, és igénytelen, ha egy csaj nem vakolja magát. Mégis mit képzelsz te magadról?!

Sőt, szerinted, honnan fogják tudni, hogy lány vagy-e, ha nem mutatod meg az alakodat, mert csak bő ruhákat viselsz?


(IRÓNIA)

2019. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol élsz te, félénk a nők nagyon kis része visel minden nap vörös rúzst, műszempillát, és sok alapozót centis tusvonallal... Szóval egyáltalán nem feltűnő, hogy nincs rajtad smink, sok más nőn sincs. De ne hidd azt hogy ettől jobb vagy okosabb leszel azoknál a nőnknél, akik az általad felsorolt dolgokat viselik/csinálják.

Ha nem akarod hogy ők igénytelennek tartsanak, akkor ne tartsd őket rosszlányoknak te se...

2019. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem minimális szemkontúr és csajos (nem qrvás) ruházat azért nem árt, ha vonzónak akarsz kinézni.
2019. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd már le magad. Szerintem te vagy az a 20/nő aki hetente kiír egy önigazoló kérdést meg minden sminkes kérdés alá odaokoskodik hogy ő milyen nagy k**** volt 15 évesen mert kihúzta a szemét, de szerencsére megvilágosodott és most már nem sminkel.

Senkit, de senkit nem érdekel mi van vagy mi nincs a fejeden, csak kell a buksisimi hogy igen, te vagy az igazi nő, nem a vakolt arcúak. Nem muszáj másokat lehúzni hogy neked legyen önbizalmad, miért zavar téged hogy valaki máshogy fejezi ki magát mint te?

2019. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
kedves kerdezo! joindulatbol mondom, nem ettol leszel kulonleges, es nem is leszel ettol jobb, mint a kortarsaid akik csinaljak a fent emlitett dolgokat. tudom, hogy ezt szeretted volna hallani, de ennyivel nem fogsz kitunni, foleg nem addig, amig ilyen stilusban beszelsz azokrol a nokrol, akik oromuket lelik "ezekben a sza*okban".
2019. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!!! :D:D:):)
2019. nov. 14. 09:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el, ha valaki festi magát(persze nem erősen, egy kis halványabb szemhéjpor pl még elfogadható), csak annyit gondolok róla, h szereti festeni magát, így éli meg a kreatívkodást stb... De a mély dekoltázs-miniruha kombó kiakaszt. Bocsi, de az még nekem ünnepekre is sok másokon látni. Nem kifutómodell egy hétköznapi halandó......
2019. nov. 14. 09:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy hallod hogy elfogadod a halvány szemhéjport...szállj le a magas lóról. Kinek gondolod magad hogy te fogadod el mások sminkelési szokásait?

Mi lesz ha nem elfogadható sminkben megyek ki az utcára, jól lek**vázol?

2019. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már egy kis kozmetikumot kenek magamra, de csak épphogy: kis halvány szemhéjpúder, meg 1 kis szempillaspirál oszt' kész. A rúzsok nem állnak jól, bármilyen színt használok is olyanná tesz, mint egy dússzájú örömlány, mert alapból nagyon vastag a szám. A szemkontúr se áll jól, olyan vok tőle, mint egy pandamaci, béna vok a vékony vonalhúzáshoz, nem bírok csak vastagot, az meg idétlenül áll
2019. nov. 16. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!