Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz/igénytelen/béna/kilóg a...

Gáz/igénytelen/béna/kilóg a sorból, ha egy csaj nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Nem fognak emiatt kinézni a tömegből, hogy még nem is festek magamra egy gramm kozmetikumot se? Se szempillám/szemhéjam, se a szám nem festem. Régen meg tinédzserként olyan 15 évesen öt kiló vakolat, vörös rúzs, centivastag tus a szememre, műanyag szempilla.

Most meg olyan 3 éve nem kenek magamra semmit, mert rájöttem, így szebb vagyok sokkal, amúgy 20 éves vagyok. Szép sötét a szemöldököm-szempillám, a szám pedig élénk rózsaszín és nagyon NEM vékony.

A "természetes szépség"-eket manapság mennyire becsülik meg? Ja és nem is pakolom ki mindenem, no dekoltázs, no fenékvillogtatás, no kilógó has, és a spagettipánt ellen is vagyok nagyon. Ez így baj? Mennyi az esély arra, hogy ezek a sza......ok nélkül is felnéznek rám(pedig amúgy alacsony is vagyok :D:D:D XDDD)? Többnyire úgy öltözök h bő póló+szűk nadrág, sportcipő. Ez nem túl átlagos, meg hogy nem kenem-fenem magam? Félek, h mit gondolnak rólam mások, de én a kenceficék NÉLKÜL szebbnek érzem magam...



2019. nov. 9. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Iszonyat önimádó vagy kérdező, már-már beteges.
2021. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!