Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti kicserélnétek piercingre?

Klaki kérdése:

Ti kicserélnétek piercingre?

Figyelt kérdés
Orrpiercinget szúrattam 3 hónappal ezelőtt, sikeresen ki is cseréltem a csavart végűmet egyenes szárúra,én mint kezdő sajnos nem vettem észre, hogy nem ér végig az orromban, így belül benőtt. 😞Nem volt kedvem utazgatni, így azt mondta a kozmetikusom, hogy ő kilövi (jobban fájt, mint amikor szúrták) . Meg is történt, de fülbevalót rakott bele, azt mondta 3 nap múlva cseréljem ki piercingre. De nem akarok hinni neki, hogy ki lehet, mert még mindig fáj. Nem merem. Az előző piercingemet is 2 hónap után cseréltem ki.

2019. nov. 15. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A lövés roncsolja a környező szövetet, porcot. Valószínűleg hosszabb ideig fog fájni. Én kivenném, hagynám, hogy meggyógyuljon és utána újra szuratnám.
2019. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annó nővérem másnap kivette a fülbevalót és vadhús nőtt neki vagy mi.

Rá 1 hétre én is lövettem. Én vártam 3-4 napot. Semmi gond nem volt. Megszenvedtem a fülbevaló kiszedését, amihez szemöldökcsipeszt használtam. Kivülről ráfogtam a szemöldökcsipesszel magára a fülbevalóra, 2 ujjammal pedig az orromban lévő végére. Fontos, hogy pár nap után kiszedd, ugyanis elkezd majd a fülbevaló gennyesen bevándorolni a lyukba. Én is ezért szedtem ki, nekem már kezdte belevájni magát.

2019. nov. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor azt hiszem inkább kicserélem nehogy így járjak. Újra szúratni nem szeretném, ha már másodjára kínlódok vele. Szép napot! 🙂
2019. nov. 16. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!