Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek ez nagyon gáz?

Fiúk, szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Az nagyon gáz ha eléggé “lapos” vagyok hátulról? Konkrétan az alakom eléggé nőies mindehol, csak a seggemnél nem. Olyan vagyok mint egy deszka. Ez mellé még a melleim mérete sem egyforma. Nagyon hülyén érzem magamat és szégyenlem is. Szerintetek elkellene kezdenem erősebben tornázni? Kérlek adjatok tanácsokat :(

17/L



2019. nov. 19. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

#8

" Azt a képmutatást egyéni ízlésnek hívják. Nekem például nem jön be, ha a nő feneke olyan, mint két görögdinnye. De te biztosan jobban tudod, hogy nekem, meg még több millió (milliárd) férfitársamnak mi tetszik, meg mi nem, és mi mennyire számít.


Egyéni ízlés ide vagy oda, különböző adottságú emberek különböző népszerűségre számíthatnak. Csak az nem veszi észre a tendenciákat, aki nem akarja. (a te több milliárd férfitársad elsősorban a Távol-Keletre koncentrálódik, ott sokkal kevésbé népszerű a formás hátsó)


Lapos fenekű nők is lehetnek boldogok és elégedettek, de ha változást szeretnél, #6 és #7 írt a használható tanácsokat (a buksisimogatókkal ellentétben).

2019. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
(utolsó mondat a kérdezőnek szólt, nem #8-nak)
2019. nov. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

8.

Bocsánat ha tévedtem,nem tudtam hogy a mai kisfiúknak az elöl deszka hátúl léc típusú nevezzük őket kislányoknak, tetszenek!


Tudod mit? Az övéké lehet mind!


Én meg maradok a szép gömbölyű homokóra alkatú nőknél.

Viszont fura hogy pont egy nő értett velem egyet,az utánnam szóló személyében.

Na mindegy,lényeg a több millió férfi, legalább nekem több formás nő marad ők meg nézegessék a deszkákat..

2019. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
A nők 8%-ának van homokóra alkata. Sok szerencsét.
2019. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a vékony alak tetszett, kis fenékkel. Számomra így arányos, így szép. Egyszerűen nem jön be a nagy fenék. Kis kerekség pozitívum, de ezen kívül más nem. Sajnos "kisfiú" leszek én is egész életemben, mert nem egyezik az ízlésem itt egy igazi férfi emberrel, aki 43 évesen (ha jól emlékszem) jobb dolga nincs, mint 17 év körüli lányokat oltogasson és határozza meg, hogy kinek mi tetsszen. Csak ennyi idő alatt igazán eljuthatott volna az agyáig az, hogy több ízlés létezik a világ minden területén, és egyik sem jobb, mint a másik, hanem maximum csak másabb.
2019. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#14


Csak úgy nem mellékesen, honnan jött ez a 8%? Végeztek erről egy hivatalos felmérést? És még azt se feledjük, hogy ebben a világban jelenleg iszonyatosan sok az elhízottak száma.


Mivel tuti, hogy csak hasraütés szerűen írtad a 8%-ot, ezért válaszod nem is releváns. Nem fedi a valóságot.


(7-es válaszoló vagyok)

2019. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15.

A segítő szándék is frusztrál?


A kérdező kérdezett én leírtam amit gondolok, te meg maradjál kisfiú és jók lesznek neked a fejlettlen kislányok...

2019. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Huhhh...nem számítottam ennyi válaszraa :o Nagyon szépen köszönöm a sok tanácsot és biztatást <3 Azóta már elkezdtem egy kicsit edzeni, hogy jobban meglegyek magammal elégedve.
2019. nov. 23. 14:55
 19/21 A kérdező kommentje:
Ebből a vitából pedig rájöttem arra, hogy mindenkinek más az ízlése! (Azért remélem nem okoztam a kérdés feltételével veszekedős hangulatot senkinél... ;) )
2019. nov. 23. 14:59
 20/21 anonim ***** válasza:
Milyen az a "lapos fenék"? Nem provokatív a kérdés, tényleg nem tudom. Kérdező, mutatnál képet (nem sajátot, csak olyat, amit te laposnak hívnál)?
2019. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!