Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy alapból átlag...

Szerintetek egy alapból átlag feletti magassággal rendelkező lány miért visel magasító talpbetétet?

Figyelt kérdés
24 éves lányról van szó,aki alapvetően 172 cm.Ez az itthoni női átlagmagasságnál (164 cm) már így is 6 centivel több.Ő mégis magasító talpbetétet visel,ami plusz 5 centit ad a magasságához,így 177 cm lesz.A lakótársamról van szó.3 hónapig rejtegette a dolgot,de tegnap elmondta,és a lelkemre kötötte hogy senkinek ne mondjam el (gondolom az anonim oldalak képezhetnek kivételt :D).Kérdeztem tőle hogy minek ez a cucc mikor így is elég magas (én pl. 161 cm vagyok,de eszembe nem jutna így "csalni") de nem tudott rá magyarázatot adni.Szerintetek minek ez neki?Ekkora alapmagassággal csak nem lehet kisebbségi komplexusa.
2019. nov. 29. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A magas nők hajlamosabbak a rossz tartásra, a görbe hátra. A talpbetét jó tartást ad neki. Nem hinném hogy magasabbnak akarna látszani. (Én 180 cm vagyok, hordok magassarkút is pl. mert szép tartást ad, ugyanis én is hajlamos vagyok a görbe tartásra)
2019. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert ez tetszik neki.



Amúgy én is 171cm vagyok, de szinte csak magassarkúban, vagy magastalpúban járok, még a sportcipőim is magasítottak. Ez tetszik és kész :D Én nem érzem magam magasnak,és tök szépnek talalom ha egy lány szép magas (175cm felett pl)

2019. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
175 cm plusz egy 8cm es magassarkú.Na az igazán dögös.
2019. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor örülnél, Kérdező én alapból 177 centi vagyok és soha nem veszek fel magassarkút és nem is akarom még véletlenül se, hogy valami 1-2 centit is magasítson rajtam. Amúgy szerintem örülj a 161 centidnek, azt ne nagyon foglalkozz a lakótársad dolgával.
2019. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!