Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Friss Industrial piercing?

Friss Industrial piercing?

Figyelt kérdés
5 napja lett szuratva az Idustrialom. A szúrás szinte egyáltalán nem fájt, napközben lüktetett de az is teljesen normális mértékű volt. Azóta Hyperollal fertőtlenítem átlagban naponta 3x. A kérdést csak azért teszem fel mert kicsit furcsának találom hogy egyáltalán nem fáj, nem vérzik vagy váladékozik. Ha véletlen hozzáérek vagy beleakadok mert elfelejtem hogy ott van akkor persze érzékeny mert friss a szúrás. Normális ha eddig semmi gondom nincsen vele? (Lekopogom mert tuti ezután jön a java) Eddig mindenkitől azt hallottam hogy a gyógyulás az első hónapokban maga a pokol.

2019. dec. 5. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ne bactasd.
2019. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan piercingem, ami sohasem fájt. Viszont volt olyan is, ami az első hetekben nem fájt, utána meg igen. Viszont olyan piercingem is volt, ami rögtön elkezdett fájni, és kb. fél évig fájt is utána. Szóval ne aggódj, normális. Mindenkinél más. Ez olyan mint maga a pc szúrás is. Van aki szinte beledöglik a fájdalomba, más pedig szinte meg se érzi. :D Nem kell aggódnod emiatt.
2019. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!