Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megerne befesteni a szakallama...

Megerne befesteni a szakallamat, hogy dusabbnak latszodjon?

Figyelt kérdés

Mar kb. 2-3 honapja noveszteni, az allam alatt eleg dus, de oldalt meg nem eleg dus, sok pihe szorszall van, ami miatt elgondolkodtam azon, hogy be kene festeni.


Illetve alapjáraton barna a szakallam, szoval gondolom ha feketere festenem, akkor ez is segitene azon, hogy dusabbnak tunjon.


Meg egy olyan kerdesem van, hogy az ilyen szakallfestekek meddig birjak? Milyen gyakran kell festeni?


2019. dec. 13. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha ki akarod nevettetni magad...
2019. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Fekete festéssel az a baj, hogy ordít róla, hogy az festve van. :( Szakállból meg hamar kikopna, szerintem nem érné meg.
2019. dec. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Én megrajzolni szoktam fekete alkoholos filccel mint a nők ahogy tetoválják a szemöldöküket.


F

2019. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!