Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan erősítsem, illetve...

Hogyan erősítsem, illetve dúsítsam a szakállamat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és szakállt akarok növeszteni, de hiába hagyom egyszerűen nem nő annyira....hónapok telnek el de nem elég dús, pelyhes

2018. márc. 10. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol mást írnak..hogy hagyd nőni 1-2-3 hónapig, valaki meg azt hiszi hogy a sok borotválkozástól erősödik meg, meg láttam kókuszzsíros ricinusolajas curry leveles homemade szakállnövesztőt. Meg is csináltam de szerintem csak annyit dúsult amennyit amúgy is szokott, ha nem borotválkozok. Ez genetika. Én 23 éves vagyok és még mindig nem nőtt ki rendesen, de már alakul. van akinek meg 18 évesen olyan mint Kossuth Lajosnak.
2018. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lassan 30 éves vagyok, de a mai napig nincs normális arcszőrzetem, csak ritkás szar.
2018. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó tudni, hogy másik járnak ebben a cipőben! :) köszi a válaszokat!
2018. márc. 11. 00:09
 4/5 anonim válasza:

19 éves koromban a szám bal sarkánál még nem ért össze a borosta viszont a szakáll alapjai meg voltak, 22 éves koromig géppel vágtam rövidre, de utána ott is megerősödött így elkezdtem növeszteni a következő éven.


Egyébként azt hozzáteszem nekem már 15 évesen bajuszom volt, és 17 éves koromra már több helyen kezdett serkenni, tehát génektől és hormonoktól is függ.


Nekem Apu és mindkét nagyapa szakállas lehetett volna, csak borotválkoznak


Minoxidil alapú oldaltot talán lehet vény nélkül kapni, azt sokan kipróbálják még ázsiaiak is, akiknek köztudottan nem nő rendes szakáll, lehet a beindítani a szőrnövekedést, mert ha nem sérült a szőrtüsző, akkor kéne nőnie.

Bár az idő úgyis eldönti hogy fog-e nőni vagy nem, még pár évet várnék a helyedben és utána vonnék le következtetést.

Ha nő de nem erősek még a szálak, akkor lehet nincs gond.

25F

2018. márc. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! nem nő, borotválkozás után a bajszom nő meg legelőször, de az arcomon kb 1 cm-ig nő meg utána úgy marad amíg le nem borotválom, de ez sem erős szőr!
2018. márc. 12. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!