Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen műkörömépítő zselét...

Milyen műkörömépítő zselét vegyek otthoni használatra?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja magamnak csinálom a körmeimet. Aki tapasztaltabb ilyen témában milyen zselét ajánl? Árkategóriától függetlenül.


Régebben egyszer próbáltam valami Lina/Sina zselét. Nekem nagyon nem vált be.


(Kíméljetek a “menj el körmöshöz” válaszoktól. Nem azért , mert nem lenne elég pénzem elmenni szakemberhez, hanem mert szeretem magamnak csinálni)



2019. dec. 26. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén? Írhat akármennyi körmös, mindenki a saját tapasztalatát fogja leírni. Más szidni fogja, amit én írok, mert neki nem vált be, nem áll kezére, stb. Ez körmösöknél is tapasztalat alapján dől el, érdemes lesz neked is ez alapján dönteni.

Nekem a CN Titanium gel, Marilynails Architech gel, Masternails clear építőzselék váltak be, tartósak, nincs velük problémám és nekem ezek a sűrűségű zselék beváltak. :)

2019. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a CN Titaniumot tudom ajánlani, próbáltam több zselét már (igaz, kb mind CN volt), de ez a kedvenc.:)
2019. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Átlagos szalonmunkában CN Xtreme cool, 2M flex vagy silcare.

Tölteni egyszínű körmök esetében Cover refill hard-al szeretek.

2020. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!