Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel lehet mellet leszorítani...

Mivel lehet mellet leszorítani úgy, hogy alig vagy ne is látszódjon?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki beszól:


-Nem állandóan akarom elszorítani a melleimet

-Tisztában vagyok a "következményekkel"

-Egyszerűen csak cosplayelni akarok egy férfi karaktert



2020. jan. 2. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Binder
2020. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az mennyire szorítja le? Azért kérdezem, mert nekem 85/C
2020. jan. 2. 00:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
gc2b oldalon érdemes körülnézni, ott kifejezetten transmasc embereknek készült bindereket árulnak. picit borsosabb az ára mint az ebayeseknek, de biztonságosabb, kényelmesebb és biztos leviszi a mellméretedet, amennyire lehet. az legyen meg, hogy teljesen lapos nem leszel és nem is ez a cél, hanem egy férfiasabb sziluett (férfiaknak is van olyan tájon izom meg zsír meg minden jó).
2020. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még arra gondoltam, hogy A kosarú sportmelltartót használva mennyire lehet lekicsinyíteni a mellet?
2020. jan. 2. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utánanéztem, elvileg lehet feszes sportmelltartóval is, de nem lesz annyira hatásos. a lényeg, hogy ne arra építs, hogy a saját méretednél minél szűkebb dolgokat húzz fel, attól laposabb nem leszel, viszont sokkal kellemetlenebb lesz, hogy mindened fáj és nem kapsz levegőt.
2020. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem leszorítani kéne, hanem az alatta, felette, közötte lévő részt feltölteni valami szivacsbéléses alkalmatossággal.
2020. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek a sportmelltartos dolgok nagyon rosszak hosszabb idore

Max 4-6 orara oke

2020. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!