Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy átlagos...

Szerintetek egy átlagos fiatal férfi milyen magas és hány kg?

Figyelt kérdés

Pl szerintem : 180/185 65-70 kg a teljesen átlag. 60 kg a vékony


Neked mi a ideális ? Mennyi az a sulyhatar ami már szted dagadt a férfiaknál és az a magasság ami már alacsony?


Lányoknak szól a kérdésem és én magam is az vagyok!


Köszi a norm reakciókat 😀


2020. jan. 5. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
szerintem olyan 180 cm az átlag magasság
2020. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez mitől Társkeresési probléma kategória?
2020. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Az átlag magasság 176-178 cm itthon.

A hollandoknál van 180 cm fölött az átlag magasság.

Kilót azt nem tudom:D

2020. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egy 185 centis férfihez kevés a 70 kg, vékony. A szerintem átlagos 178 magas és kb. 80 kg, és az még közel sem túlsúlyos, csak van husi rajta, nem szeretem a vézna testet.
2020. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
175 - 180 cm és az ehhez tartozó 75-85 kg. Szerintem férfiaknál ez az átlag. 165 cm alatt számít alacsonynak és ha nem izom miatt több, mint 95 kg ezekhez a magasságértékekhez.
2020. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább 175-180cm. A súly pedig attól függ mennyire fiatal. Középsulisok vékonyak, de a 20-25 közti korosztályban már sokakon van felesleg, sok a túlsúlyos. Rájuk is igaz a statisztika és minden 3-4. elhízott. (meg kinézetre is hatalmas a szórás, van aki 20 évesen kinéz 15-nek, más olyan mint egy harminc éves)


A súly, ahogy nőknél is nagyon alkat és zsír izom arány függő. Elsősorban azt nézem, hogy ne legyen pocakos. Erre jó példa egy ismerősöm, ha BMI-t számolsz túlsúlyos most is, régen is, de anno rendszeresen edzett: kockahas,széles váll. Az élet közbeszólt, kevesebb ideje maradt edzeni. A súlya ugyanannyi, teljesen máshogy néz ki, már nincsenek kockák, csak poci.

2020. jan. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én majdnem 180 magas vagyok, olyan 60 kg, szóval az ideálom a magas, széles vállú pasi.

Exem olyan 198 magas volt és kb 100 kiló, főleg izom egy kis pocival. Imádtam az alkatát, nem tudom fog-e még valaha tetszeni az az átlag amit leírtatok többen.

2020. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!