Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek inkább hasra,...

Szerintetek inkább hasra, vagy inkább fenékre kéne edzenem a kép alapján?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni edzeni, de nem tudom, hol kezdjem. Szerintetek?


[link]



2020. jan. 8. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Oké, de hol a pöö.csöd?
2020. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az alakoddal! Csak "beképzeled"! Ettől függetlenül nem árt az izmaidat rendszeresen mozgatni.
2020. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az a probléma az ilyen kérdésekkel, hogy nem tudni, melyik irányba szeretnél változni. Mert van, akinek a 8%, van akinek a 18% testzsír az ideális test, van aki azt szereti, ha egy férfinek nincs feneke, van, aki meg azt, ha van neki. Ne gondoljátok, hogy ezek olyan egyértelmű dolgok, amiben mindenki ugyanazt tekinti előrelépésnek.
2020. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én mindenképp kerek feneket szeretnék, a hasammal meg nem tudom. Jó-e avagy sem
2020. jan. 10. 21:25
 15/17 anonim válasza:

Ahogy már előttem is írták, leginkább teljes test.

De ha a has és fenék között muszáj a sorrendiséget meghatározni, akkor egyértelműen a fenék.

2020. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Maradj a fecskénél. Sokkal jobban áll rajtad mint a boxer. Csatlakozom az előttem szólókhoz: edz sokat, minden izomcsoportot szükséges fejleszteni, ez igaz, de most is nagyon rendben van a tested.
2020. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A fecske minden csak nem férfias...


Bugyit a lányok hordanak

2020. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!