Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra milyen egy...

Lányok! Számotokra milyen egy ideális férfi test?

Figyelt kérdés
+link plss

2020. jan. 15. 15:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%

Hát megmondom milyen ne: amilyet a második linkelt😀 Bocsi, számomra ez kisfiú.

Legyen magas (de az se baj, ha nem annyira), nagydarab, erős (erős alatt nem azt értem, hogy valahogy magára szerencsétlenkedett egy kis kockahasat, hanem tényleg jó nagydarab, háj is belefér bőven, nem kis kondipatkány) Szakáll előny, de az se baj, ha nincs. Máshol ne nagyon borotválja magát (lábat, mellkast véletlenül se). A hosszú, mármint tényleg hosszú haj előny, de nem mondom, hogy a rövid vagy a kopasz ki lenne zárva. Általában a sötét haj + világos szem a nyerő nálam, de ez teljesen mindegy, egy karakteres arc az, ami megfog. Kis vékony satnya ne legyen, az a lényeg, pedig én is nagyon vékony alkat vagyok. Priviket ne írjatok kérlek.

2020. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

175 cm vagy afeletti, erős, izmos, de nem az a kimondottan kigyúrt, szeretem, ha van egy kis husi is. Széles vállak, erős karok, szép kezek. A lába se legyen pipaszár, szeretem a combosabb-vádlisabb pasikat. Szőrös, egy kis szőr a mellkason meg a hason kifejezetten bejön.

Ami az arcot és egyebeket illeti, imádom a hosszú hajat, a tényleg hosszút, tehát a mimimum vállig érőt, de inkább hosszabbat. Szépen karbantartott szakáll, vagy erősebb borosta is jöhet. Az arca legyen karakteres, férfias, a femininebb arcú pasiktól (Harry Styles, Dylan Brosnan) a hideg ráz. Szemszín és hajszín mindegy, csak legyenek szép szemei és mosolya, szép, csókolnivaló ajkai. Tetkók, piercingek és társai előny, amennyiben szépek, ízlésesek, illenek az illető stílusához.

2020. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!