Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Reggeli zuhany helyett ki...

Reggeli zuhany helyett ki hogyan tisztálkodik?

Figyelt kérdés

Néha éjjel megizzadok egy picit. Hiába törlöm át magam nedves törlőkendővel, nem érzem tisztának magam. Reggeli zuhanyhoz hideg van kint is, és bent is pláne. A szobámban kis öntvény kandalló van, éjjel nem tartja a meleget, a fürdőben pedig csak fali hősugárzó van, sok idő, míg bemelegszik, reggel erre nincs idő. Megfázni pedig nem szeretnék.


Egyéb ötletek?

Köszönöm 😊

22L


2020. jan. 19. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fürdőben 16fok körül van. Forró vízben kell fürdeni, gyorsan megtörölközni és akkor nem fázol.
2020. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kibirod azt az 5 percet amig megtorolkozol.
2020. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kelek fél óráal korábban, hogy reggel 6 perces zuhanyzás után legyen időm rendesen megszáradni. Így mindig zuhanyzom reggel is.
2020. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is izzadós vagyok, ezért használok éjszakára hintőport. Ha nincs időm zuhanyozni reggel, akkor csak a hónaljamat mosom meg és izzadásgátlóval bekenem, valamint intim törlőkendővel áttörlöm magam odalent.
2020. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- a fali hősugárzó pont, hogy kb a leggyorsabban melegszik be

- kelj 10 perccel hamarabb, hogy befűts ill. rendesen megszáradj

- használj dezodort és/vagy hintőport lefekvés előtt

- hónaljat és egyéb testhajlatokat meg lehet mosni a mosdókagylónál is

2020. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!