Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18-24 lányok! Elégedettek...

18-24 lányok! Elégedettek vagytok az arcotokkal teljes természetességében, smink nélkül?

Figyelt kérdés
Mikor a tükörbe néztek, mit gondoltok? Magabiztosak vagytok? Szeretitek önmagatokat, a testeteket, arcotokat?

2020. jan. 22. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen teljes mértékben.
2020. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
😂😂😂 Nem. Ha a tükörbe nézek egy végső stádiumos beteget látok. Némi változtatással már ki merek menni a házból
2020. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, de elfogadtam már.
2020. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség túlmisztifikálni ezt a kérdést.

Olyan vagyok, amilyen, - olyan anatómiai adottságokkal rendelkezem, amilyenekkel, - pont.

Ezt kaptam, ebből kell munkálkodnom, és senkinek nem szebb vagy csúnyább alapvetően, - ez attól függ, mit hoz ki belőle. Meg egyébként is mindenki mást tart szépnek.

Nem kell rögtön a plasztikára, de még sminkre sem gondolni: egy jól megválasztott frizura, egy arcformához illő szemöldök mindenkin rengeteget dobhat.

Nem kell azt gondolni mindenkiről, hogy “biztos azért vakolja be napi szinten a fél fejét, mert nem fogadja el, és rondának tartja magát”, - NEM, ez nem feltétlenül így működik. Igen... a sok trendi instaribit majmoló, még nem kialakult személyiségű és ízlésű 14-20 évesek között ez gyakori jelenség leHET, - hiszen a többségük eleve abban a korban van, hogy keresi önmagát, szeretné megtudni, mi áll jól neki, de nem kell általánosítani.

20 évesen eljutottam odáig, hogy semmilyen mondvacsinált problémám nincs a vonásaimmal, simán kimegyek feltétlen, natúr arccal is az utcára, ha nincs időm vagy kedvem 10-15 percet áldozni egy füstös szemre. Amikor sminkelek, nem azért teszem, hogy kényszeresen takargassam az arcomat. Bár, - valljuk be, - elég extrém a megjelenésem alapjáraton, - ennek ellenére bárki felismer sminkkel és anélkül is, ez nem science fiction.

Ez nekem egy fajta kreatív önkifejezés, ami a “publikum” elé tárja a belső világomat, az életérzésemet. Kialakult személyiséggel rendelkezem, és jelenleg pont úgy nézek ki, ahogyan 10-17 évesen akartam. Hála Istennek, már nem nagyon engedélyezek beleszólást ebbe másoknak, tudomásul veszem, hogy nem tetszik mindenkinek minden, és csak az ő kedvükért nem fog megváltozni a személyes preferenciám.

A testemről annyit, hogy rengeteg próbálgatás, tapasztalat és egy nagyobb fogyás után már tisztában vagyok vele, hogy mi áll jól nekem, mi az, ami tökéletesen áll a domborulataimon, mi áll közel a szívemhez, és mi az, ami abszolút nem. Értelemszerűen ami az utóbbi kategóriába esik, azt soha nem fogom magamra erőltetni. Ha az ember megismeri, hogy mi előnyös számára, milyen színek, kiegészítők mutatnak jól rajta, és van megfelelő forrása, ahonnan ezeket a dolgokat több-kevesebb sikerrel be tudja szerezni, akkor nincs ok aggodalomra.

Személy szerint nem tudnék egy olyan testben élni, ami nem tükrözi a valódi személyiségemet.

2020. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*festetlen arccal
2020. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alapjáraton igen, de vannak napjaim amikor nem de az inkább fejben dől el és nem azért mert épp kijött egy pattanás vagy karikás a szemem.
2020. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, de nem tudok vele mit csinálni, szóval nem érdekel.
2020. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értékesek vagytok mindannyian!
2020. jan. 23. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
A vonásaimmal teljesen, mivel szép, nőies arcom van, viszont sajnos van pár pattanásom és karikás a szemem. De egy kis alapozó+korrektorral már nagyon szépnek érzem magam. Viszont ezek nélkül betegnek nézek ki.
2020. jan. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, én teljesen az vagyok. Smink nélkül is simán utcára megyek, sőt, van hogy csak elfelejtem
2020. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!