Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy csunya...

Majuss_peace kérdése:

Honnan tudhatom hogy csunya vagyok e?

Figyelt kérdés
Elvileg a tukorben 5x szebbnek latjuk magunkat mint valoban vagyunk,de a rossz onkepem miatt ott is csunyanak latom magam pedig masok azt mondjak nem en ezt annak tudom be hogy kedvesek probalnak lenni. Kepeken is nagyon rosszul nezek ki maximum akkor elviselheto ha en csinalom nagynehezen fenyekkel szogekkel beallitva. Ennyire rossz lenne az onkepem? Hogy tudhatom hogy csunya vagyok e?

2020. jan. 26. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, így kép nélkül nehéz lesz érdemi választ adni.
2020. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
A szépség objektív dolog. Mutatsz egy képet és megmondjuk.
2020. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A szépség szubjektív dolog de mondj egy érvet az ellenkezőjére.
2020. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha kuldesz egy kepet, telejsen oszinten elmondom a velemenyem. Egyebkent szerintem pont, hogy a tukorben csunyabbnak latja magat az ember, mert hajlamos a negativ tulajdonsagaira koncentralni.
2020. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dobjál képet akár priviben is és megmondjuk!
2020. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#1 Jaja, ezek után én is kíváncsi lennék rád.
2020. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit a tükörben és a szelfiken látsz az az inverz képe a valóságnak. Ugyan magadat látod a tükörben, de az mégsem 100%ban valóság. Gyakran látod a tükörképed, megszoktad, hogy milyen arc néz vissza rád, ezért furcsa látni magadat mondjuk egy olyan fotón, amit más csinál. És ezt ne keverd össze aztal, hogy valaki fotogén-e vagy sem.


De egyébként a rossz önképed az oka a dolognak, amit le is írtál. A szépség nagyon tág fogalom.

2020. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!