Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Géllakkot vagy vagy színes...

Géllakkot vagy vagy színes zselét részesititek előnyben?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el körmözni, és eddig leginkább géllakkokkat használtam, mert az jó volt saját körömre is illetve építettre is.

Beszereztem pár szint színes zseléből is, de nekem valamiért nehezebbnek tűnik a használata.

Vastagabban vagy több rétegben kell kennem, hogy szép legyen.

Lehet az ecsetem se megfelelő hozzá, vagy csak a kezdet miatt tűnik nehezebbnek?

Ti mit hasznaltok? És milyen ecsettel festitek fel?


2020. jan. 29. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok körmös, valamint nincsen épített körmöm sem, mivel a saját körmeimet festem egyszerű lakkal, viszont rengeteg videót nézek ezzel kapcsolatban.

Véleményem szerint a géllakk sokkal szebb és természetesebb, és egyszerűbbnek tűnik a felvitele a videók alapján a körömre. Ha körmös lennék, én szerintem ezzel dolgoznék, bár nem tudom, hogy nekem melyik állna kézre.

Szerintem a nők nagy része is a géllakkot részesíti előnyben, valamint divat lett a porcelán is, sok női ismerősömnél láttam épített porcelán körmöket.

2020. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!