Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tűntethetném el a...

Hogyan tűntethetném el a fenekem alatti zsírt?

Figyelt kérdés
Én úgy hízok, hogy a fenekemre egy kicsit de leginkább a combomra és a combom azon részére ami a fenekem alatt van. Nekem nagyon nem tetszik, mert a fenekem kisebbnek tűnik tőle, ráadásul striás és tényleg nem valami szép. Próbáltam már edzeni rá, de a comb edzés azt a részt nem érintette nekem (esetleg érdemes tovább próbálni? ) és amikor popsira edzettem egyszerűen eltűnt, de vele együtt a fenekem is.... Szóval valami tanács esetleg diéta, hogy ne oda hízzak? Vagy folytassam a fenék edzést is amíg nem lesz izomból jó a seggem? Az lenne a legjobb, ha az a zsíros rész eltűnne. Egyébként 53 kiló vagyok és 170cm magas és 17 éves lány.

2020. febr. 6. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen paraméterek mellett neked csak akkor lehet zsír a feneked alatt, ha ráülsz. :D

Egyébként sajnos genetikán múlik az alkat. Nincs olyan edzés, se diéta, amivel szelektíven egyik részre hízhatsz másikra fogyhatsz.

Egészséges táplálkozás, sok folyadék (víz) fogyasztás, rendszeres sport. Esetleg a striák ellen kipróbálhatsz vmi krémet, de azok se sokat érnek.

2020. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igazad lehet, hogy nem lehet így kiválasztani, hogy uova hízzunk...Megpróbalok több vizet inni hátha valamit levesz meg beszerzek stria elleni krémet
2020. febr. 7. 08:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább diétával, a krémeket meg felejtsd el.

Nekem is a fenekem alá megy a zsír (no meg a hasamra). Tömegnövelés, nagysúlyos edzés mellett sokat javult az állapotom, mert jött a forma. Aztán diétával eltüntettem a felesleges zsír nagy részét.

2020. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!