Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem cukorgyantázzátok...

Miért nem cukorgyantázzátok le a testeteket?

Figyelt kérdés

- koltseghatekony

- ha jol csinalod szinte fajdalommentes

- hosszan tart

- nem hagyod,hogy a szepsegipar-jew radsozzon felesleges dolgokat

- jobb mint a sima gyanta,jobb mint az epilator (nincs szorbenoves)

- otthon is elvegezheto



2020. febr. 12. 14:54
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Miert lenne erdekes elgondolas battya?

Ez olyan mintha nem ismerned a bidet.. az is alapbol -30 iq pont.

2020. febr. 15. 14:43
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

# 30-as vagyok és lány :)


Szerintem a nem szőrtelenítés épp azt mutassa meg, hogy az egyénnek vannak önálló gondolatai, s nem megy a tömeg után, mert ,,az csupasz kell legyen". (Ha valaki azért szőrtelenít mert NEKI kényelmesebb, az más kategória.) Einstein vajon hogy szőrtelenített? Vagy Marie Curie? :D Akkoriban még nem ez volt a divat.

2020. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

*mutatja


Ujabb -10 IQ pont.:D:D


Hagyjuk ezt a ,,NEKI" kenyelmesebb dolgot..nyilvan azert veszel fel szep ruhakat mert magadnak akarsz tetszeni,azert jarsz edzoterembe,hogy egeszseges legyel, es azert rakod ki a dudaidat,hogy szellözzenek.Aham. En meg a Mikulas vagyok.

Ugy erzem tul sok Nök lapjat olvasol..ott azt is irjak,hogy a dagadtan is szep vagy. Megsugom: k..vara nem.

2020. febr. 15. 15:52
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy csak azok kötnek bele a helyesírásba meg a kinézetbe, akik már nem tudnak észérvekkel előrukkolni, s nem bírják elfogadni, hogy nem csak nekik lehet igazuk? :)


Amúgy meg:

- Csak kényelmes ruháim vannak. Magassarkút se hordok, hiába vagyok 156 cm. Nekem fontosabb az, hogy ne fájjon a lában, annál, hogy magassarkúban elvileg szebben mutatnák.

- Edzőteremben sose jártam.

- Csak egy nagynyakú blúzom van.


Nők lapját legutóbb 11 évesen láttam, mert anyámnak volt kb 2-3, s megtaláltam őket a fiók mélyén. A 156 cm-s magasságomhoz meg valahol 50-55 kg között vagyok.



De a te logikáddal élve: az ékezetek hiánya, meg az hogy a vesszők után nem teszel szóközt, vajon hány -IQ pont? :)



Amúgy meg cukorgyárad van, vagy az exed kozmetikus? Vagy miért isteníted így a cukorgyantát? :D

2020. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Na lapozzunk csak vissza egy oldalt..ki kötött bele elöször a helyesirasba?:D


---hogy magassarkúban elvileg szebben mutatnák." - tevedes. Palvin Barbi szakadt ruhaban, mezitlab is jol mutat. Semmivel se jobb a magassarku. Ez olyan mint mikor 50 eves nök, 18 evesnek sminkelik magukat. :D N-e-m- mü-kö-dik, es egy uj frizuratol sem valtoznak meg.



- Edzőteremben sose jártam. " Kar. Rosszul mutat pedig ha lötyög a ha'j. Persze egy lanynak tobbnyire eleg csak vekonynak lennie, de akkor is jobb ha feszesseggel is tarsul a vekonysag. Viszont a "kigyurt" csajok kifejezetten taszitoak. Ugyhogy olyan sok energiat nem is kell belefeccölni.


,,Nők lapját legutóbb 11 évesen láttam, mert anyámnak volt kb 2-3, s megtaláltam őket a fiók mélyén. A 156 cm-s magasságomhoz meg valahol 50-55 kg között vagyok."


Rendben. A net is tele van fogyimagazinokkal. Szinte az összes olyan ami kifejezetten nöknek irodott.


,,De a te logikáddal élve: az ékezetek hiánya, meg az hogy a vesszők után nem teszel szóközt, vajon hány -IQ pont? :) "


Semennyi. Ekezetek nelkul egyszeruen gyorsabban lehet irni. 2) IQ növelö hatasa van,mivel ugy kell helyesen irni,hogy a gep az összes leirt szot alahuzza pirossal. Magyarul nincs segitseged, ellenben azokkal akik hasznalnak ekezeteket. Ugy az IQ negativ is tud helyesen irni,hogy a bongeszo mindig ott orkodik felette. ;)


Egyebkent meg:

,,Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát, melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam cska a szót eszgébéen."


,,Amúgy meg cukorgyárad van, vagy az exed kozmetikus? Vagy miért isteníted így a cukorgyantát? :D"


Meg akarlak menteni titeket a szepsegiparzsidotol..

2020. febr. 16. 17:16
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a helyesírásodba kötöttem bele, csak megkérdeztem, hogy az az-e, mert szépen megfogalmazva hülyeség, amit oda leírtál, ha az intelligence quotient-re gondoltál.


,,tevedes. Palvin Barbi szakadt ruhaban, mezitlab is jol mutat. Semmivel se jobb a magassarku. Ez olyan mint mikor 50 eves nök, 18 evesnek sminkelik magukat. :D N-e-m- mü-kö-dik, es egy uj frizuratol sem valtoznak meg." - Miért lenne tévedés? Úgy hosszabbnak tűnnek a lábaim. Amúgy meg 19 éves vagyok. S életemben egyszer voltam kisminkelve. (A szalagavatómkor)


,,Kar. Rosszul mutat pedig ha lötyög a ha'j. Persze egy lanynak tobbnyire eleg csak vekonynak lennie, de akkor is jobb ha feszesseggel is tarsul a vekonysag. Viszont a "kigyurt" csajok kifejezetten taszitoak. Ugyhogy olyan sok energiat nem is kell belefeccölni" - Nem lötyög ott semmi. :) S ne te akard megmondani, hogy kinek mi tetszik. Nem mindenk akar anorexiás lenni.


,,Rendben. A net is tele van fogyimagazinokkal. Szinte az összes olyan ami kifejezetten nöknek irodott." - Szerinted az értelmes nők azokat böngészik egész nap?


,,Semennyi. Ekezetek nelkul egyszeruen gyorsabban lehet irni. 2) IQ növelö hatasa van,mivel ugy kell helyesen irni,hogy a gep az összes leirt szot alahuzza pirossal. Magyarul nincs segitseged, ellenben azokkal akik hasznalnak ekezeteket. Ugy az IQ negativ is tud helyesen irni,hogy a bongeszo mindig ott orkodik felette. ;)" - Szóval direkt írsz helytelenül, hogy azt mondhasd, hogy okosabb vagy? Ez már valami. :D Én amúgy Notepad-ba írom a hosszabb válaszaimat. ;) (Mert egyszer elvették a netet, mikor küldtem volna el)


,,,,Egyebkent meg:

,,Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát, melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam cska a szót eszgébéen."" - Facebook-on egy évben minimum kétszer szembe jön velem ez valamilyen formában. :)


,,Meg akarlak menteni titeket a szepsegiparzsidotol.." - Az nehéz lesz. Kozmetikusnál még sose jártam. Van itthon 2 borotvám, s ennyi. :D Nincs mitől megmentened.

2020. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Istenem, te meg nalam is nagyobb kreten vagy. :DD Nem fogok regenyben valaszolni szörös punciju.Nyertel.
2020. febr. 16. 17:53
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

"mi van akkor ha par even belul eljon a Mad Max vilag,es hoppa..bocsika..szorod nincsen mar! Es nem is lehet,mivel veglegesen eltavolitottad. Ebben a helyzetben te fogsz eloszor megpusztulni"


Kérdező cuncus, erre nem válaszoltál. Miért?

2020. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Mert a Mad Max vilagban nem fognak emberi lenynek nezi szortelenul. Mivel mindenki bushman lesz, ezert elegge ki fogsz tunni a tomegbol,ezert le is fognak loni valoszinuleg,mert azt hiszik,hogy beteg vagy.
2020. febr. 16. 18:01
 40/42 anonim ***** válasza:
Miért tennénk? Cukcsigyanta az idei trend?
2020. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!