Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok a...

Szerintetek is kövér vagyok a ruhába? Kép lent

Figyelt kérdés

Egy holnapi bálra vettem a ruhát viszont akkora rohadt nagy csípőm van, hogy előnytelen😞😞😞 nagyon szélesít. Pedig 50 kg vagyok de ez a fránya csontom egyszerűen ilyen, és csak el rejteni tudnám valami zsák ruhákkal. Légyszíves ne piszkáljatok a fehér lábaim miatt mert mindenki ezzel bánt, de már nem akarok szolizni járni 😞


[link]



2020. márc. 5. 11:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak a melltartós rész a gáz. Biztos észrevetted, hogy a melleid nem férnek bele. Gondolom, kínaiakra tervezték ezt a ruhát (ebben az esetben ne szomorkodj, ha ez a méret xxl-nek van feltüntetve, ők ilyenek), akiknek aranylótusz lábuk van, így úgyis csak tipegnének ebben a szűk szoknyában :'D
2020. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ruha nem bálba való.
2020. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér, csini alkatod van, ezt felejtsd el. Viszont ez a ruha nem szép, se rajtad, se máson se lenne az. Az egész ci-ányos.
2020. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
57%

#17

Nem baj, majd kinövöd. Azt se értetted, hogy mit írtam.

Sírsz itt, hogy béna az alakod, teszed itt a nulla önbizalommal rendelkező h..ülyegyereket, de szerintem nagyon jól tudod, hogy bomba alakod van, csak kell, hogy valaki fényesítsen, meg biztos kell valaki, aki holnap elkísér a bálba, ezért a kérdésed rejtett ismerkedős szöveg is egyben.


Ja, és még valami, ha testhez simulós ruhát veszel fel, akkor ha megnézted volna az összes ilyen ruhás nőt, akkor mind ennyire kiszélesíti a csípő és a fenék részt. De nem baj, téged se az eszedért fognak szeretni, főleg ilyen k..rvás felsőrészű ruhában.


Pszichológus meg azért kell neked, mert ha tényleg elhiszed, hogy kövér vagy, akkor súlyos testképzavarod van. Pl. mint itt:

[link]

És egy szakember tudna ezen segíteni.

2020. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A ruha rettenetes, az alakod viszont tok jo.
2020. márc. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előzőekhez, az alakod nagyon csinos, nyugodtan hordhatnál egyébként szűk ruhákat, viszont ez a ruha sajnos nem áll jól. Csípőben még pont nem is vészes, de ez a hossz ilyen szűk fazonban szerintem senkinek nem áll jól, és a mellrésze nálad 3-4 számmal kisebb nőkre készült ami egy rugalmas anyagban lehet hogy nem lenne feltűnő, de egy ilyen fűző/melltartó szabású cuccban nincsen ilyen szempontból mozgástér.
2020. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Rémes ez a ruha, nehogy ebben menj a bálba. Egyrészt ízléstelenül utolsó csiricsáré cigánykurrvás. Másrészt iszonyat szűk, de hát ezt te is érzed, csak soha nem fogod kimondani. Pedig látható, hogy pár tipegésen kívül járni sem tudnál benne. Barátilag javaslom, hogy gyorsan felejtsd el és vegyél elő valamit a 200 darabos ruhatáradból (mert van, az tuti)
2020. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!