Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Diamond nails termékekről...

Diamond nails termékekről milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés

Évek óta körmöshöz járok, de elég zsúfolt napjaim vannak, a körmösöm teljesen be van telve mindig, nem tudok sose időben menni,szóval nehéz összeegyeztetni.

Ezért elszeretném kezdeni itthon kesziteni a körmöm, gél lakkot. Milyen alapot/fedőt ajanlotok?

A körmösöm crystal termékekkel dolgozott, viszont elég borsos árúak. A diamond nailsen sokkal kedvezőbb ajánlatok vannak.(2in1 base&top 12ml 2390Ft, 7ml gél lakk 1890Ft)

Megéri beruházni a drágább crystal nailses termékekre vagy a diamond nails eszközei is ugyanolyan jól teszik a dolgukat?


2020. márc. 6. 15:23
 1/1 anonim válasza:
Én nagyon szeretem őket! Nemrég ruháztam be a kezdő készletre. Így vissza gondolva nem éri meg, mert még kelk hozzá jó pár terméket beszerezni, hogy tartós legyen az eredmény, akár 2-3 hétig is. Én végül rendeltem a CN-től led lámpát, mert abba 30mp köt meg a lakk és nem 2 perc alatt. A lakkok jók, a világosabb színek nem fednek 1 rétegben, 2-3 réteg kell belőlük, de a sötétebb színek 1 rétegben is tökéletesen fednek. Ha gondolod és akutális még, kifejtem bővebben, hogy mik a tapasztalataim. A CN-es termékeim is vannak, de nem éri meg jobban, mert ezzel a márkával is lehet érni ugyanazt a hatást. :)
2020. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!