Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Ipl Szőrtelenítők mennyire hatásosak? Működik?

Érdemes beruházni rá?

(Nagyon sötét a szőröm, bőr átlagos színű)

Keress kérdéseket hasonló témákban: IPL, szőr, , szőrtelenítés, kozmetika

márc. 26. 11:30  Privát üzenet  

A válaszok

Igen, működik de ne a legolcsóbb 30 ezres kategóriában gondolkodj (főleg ha egész testen használni kívánod)

100 körül már jókat kapni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 17:05 Privát üzenet
Megerősítem az előzőt. Vettem egy 30 ezrest, működik ugyan, de egy kezelés sok idő, hatékonysága gyenge. Mindenképp olyan 70+ ezres körül keresgélj, amiket ajánlanak is

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 28. 22:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Toka ellen tényleg hatásosak a nyak-, illetve arctornák? Valakinek személyes tapasztalata van?
A mellnövelő krémek hatásosak? Ha igen, melyik a legjobb?
Erős lábszag elleni praktikák, szerek, javaslatok, amik hatásosak?
Szerintetek milyen otthoni arc/orr formázó jó ill. láttam neten ilyen tornákat és masszírozást ezek hatásosak? Saját tapasztalat?
Erős lábszag ellen praktikák, szerek, javaslatok, amik hatásosak?
Ezek az "orrformazok"mennyire hatasosak?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!