Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek fogok még változni?

Szerintetek fogok még változni?

Figyelt kérdés
193 cm magas és kevesebb mint 60 kg vagyok. Nagyon langalétànak érzem magam, bárhova megyek mindig félek hogy görbe vagyok. A másik az hogy nagyon sovány vagyok, bármennyit eszek nem hízok semmit. A kinézetemre rátesz még 1 lapáttal az is hogy 47-es a lábam. Meg szerintem az arcom is nagyon csúnya, de azon nem bírok változtatni esetleg majd a pubertás kor csinál vele valamit. Szerintetek kezdjek el itthon edzeni? Már nagyon zavar hogy mindig csúfoltak az iskolában. A korom lrivátban leírom ha érdekel valakit

2020. ápr. 5. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 205 cm-es, 54-es lábú, 110 kilós kollégám, nagyon csípjük, mert vicces és intelligens. Az a beceneve, hogy "a magasságos".


Tomi, ha a kommunikációdon, az emberekhez való viszonyulásodon változtatsz, senkit nem fog érdekelni, hogy nézel ki. Akkor a belső értékeidet fogják tisztelni és szeretni.


Persze gyúrj, ha gondolod. Ártani nem árt.


Sok sikert!

2020. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

193 cm magas és kevesebb mint 60 kg vagyok. Nagyon langalétànak érzem magam,

Az vagy, de ez hol baj?


bárhova megyek mindig félek hogy görbe vagyok.

Gyakorold az egyenesen járást! Mindenfelé vannak tükröződő felületek, kirakatok, üvegek, amiben ellenőrizheted magadat. Az, hogy görbén jársz/jár az ember, annak 2 oka lehet: 1. A kamaszoknál gyakori önbizalomhiány, hogy akkor most mi csináljon a hosszú kezével stb. (a lányok a mellüket is így rejtik). 2. Rossz ülés/munka, ami megviseli a gerincet.

Kezdj el jógázni, gerincgyakorlatokat végezni, mert 190 cm-rel szükséged lesz rá. Hamarabb, mint a többieknek.


A másik az hogy nagyon sovány vagyok, bármennyit eszek nem hízok semmit.

Neee már! Szalonnás fánk? Próbáltad? Egyébként van ilyen. Egyeztess dietetikussal és személyes edzővel, hogy mit lehet tennie ellene.


A kinézetemre rátesz még 1 lapáttal az is hogy 47-es a lábam.

Kell az alátámasztás ekkora magassághoz. A nagy láb jó úszásnál és nem akadály a szexben. Utoljára veszik észre. Ezen kár sírni.


Meg szerintem az arcom is nagyon csúnya, de azon nem bírok változtatni esetleg majd a pubertás kor csinál vele valamit.

Valamennyit. 30 fölött fog változni sokat.


Szerintetek kezdjek el itthon edzeni? Már nagyon zavar hogy mindig csúfoltak az iskolában.

Érdemes. Attól, hogy vékony vagy, még lehetsz nagyon erős: más izomzat stb. Nézd meg a költöztetőket. Jellemzően nem nagydarab emberek, de fél napokig cipekednek, amit a felfújt testépítők nem bírnak.


A korom lrivátban leírom ha érdekel valakit

Cseszd meg a korodat. Ez egy anonim oldal. Állítsd be úgy, hogy ne látszódjon a felhasználóneved. ne fárassz privátozással, mert a problémád része a korod is! Írd ki ide!

2020. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!