Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni pattanások...

Mit lehet tenni pattanások ellen? És mit lehet tenni az utánuk maradó piros/lilam foltok ellen?

Figyelt kérdés

Tudtok valami jó házi módszert?

Már mindent kipróbáltam, paradicsommal, citrommal kentem, de attól csak kirepedezett az arcom(az állam két széle).

De a homlokomon is van, meg az orrom alatt, a szemem alatt is nagyon száraz lett.

Mit lehet tenni?



2019. nov. 3. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Mitől vannak pattanásaid? Egészségesen, vitamindúsan étkezel? Meg van a napi minimum 2 liter folyadék beviteled? Van-e valami allergiád? Mennyire élsz stresszes életet?


Tippek: kamilla és körömvirág teás borogatás, neogranormon kenőcs, garnier 3in1, fogkrém

2019. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kb 3 hete sok csokit zabáltam be, attól sok patti kijött de azóta nagyon egészségesen élek, minden rendben van.

Enyhültek is a pattik, de most megint itt vannak

2019. nov. 3. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Tinikorban és menstruáció előtt is sok pattanás jön ki.

Ne egyél semmilyen édességet. Mennyi vizet iszol egy nap?

2019. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb. 1.5 litert de fiú vagyok, elsős gimnazista
2019. nov. 3. 12:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember a földön aki kibírja, hogy sose egyen édességet. Szerintem majd kinövöd a pattanásos korszakot, de én ajánlom, hogy keress fel egy jó kozmetikust, anno én nem kerestem és most "szép" heges az arcom...
2019. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké, akkor módosítom, csak étcsokit egyél, és keress rá az egészséges édességekre.
2019. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És még azt szeretném megkérdezni, hogy a szemem alatt miért van kb. 3 cm-el egy piros csík.

Fekete szappannal mosom az arcom minden nap, a bőrgyógyász Zyneritet írt fel amit ritkán használok, és most voltam bárányhimlős, nem tudom ez számít-e?

2019. nov. 3. 12:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem any a kozmetikus, ő mindig kinyomkod de utána marad egy lila folt az arcomon ami hónapok alatt tűnik el.
2019. nov. 3. 12:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno az élesztős bedorzsoles valt be. Egy darabka elesztovel dörzsöld be a megtisztitott arcod. Jo ha elotte arcradirral atradirozod, hagy rajta fel orat es mosd le.
2019. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bőrgyógyász. Nekem csak Ő segített. Kozmetikus is nyomkodja, és van ahol ugyanúgy heg maradt. Elmentem bőrgyógyászhoz elején felírt egy krémet kicsit segített, visszamentem és mondta mit tudok tenni. Adott egy nagyon erős gyógyszert amitől kiszáradt a bőröm, azután váltottunk és egy másik gyógyszert szedek, amitől semmi problémám nincs.

Muszáj volt,mert nagyon csúnya cisztás pattanásaim voltak, és semmi sem segített. A legkárosabb dolog amit teszek magammal, h ízesített ásványvizet iszok. Meg olajban sütöm a csirkehúst.


19/f

2019. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!