Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hát középig érő, természetes...

Hát középig érő, természetes szőke hajból barnát szeretnék. Hogyan? 18/l

Figyelt kérdés

Drágállom a fodrászért kiadott pénzt, a vírus miatt amúgy sem akarnék most menni, ahogy láttam, maga a folyamat egyszerű, én mégis félek, hogy elc*eszek valamit, kihagyom rész... eket, és a végeredmény borzalmas lesz. Soha nem volt festve a hajam, vasalva is csak kétszer, azt se én akartam.


Mit kell tudni a hajfestésről? Oké, google a barátom, meg vannak videók, néztem is, de én emberi kommunikációval szeretném megkérdezni, ki mit tanácsol.



2020. ápr. 12. 18:27
 1/10 Metionin ***** válasza:
93%
Nincs olyan barátnőd ki bevállalja? Ha az egészet fested akkor elsőre sanszos hogy hátul kimarad valamennyi. Vagy ha magadnak csinálod, hagyj egy kis festéket és habosítsd fel samponnal és dörzsöld át vele az egészet mintha hajat mosnál,úgy kisebb a valószínűsége hogy kimarad. Plusz jótanács, amilyen hajszínt szeretnél, attól világosabb színt válassz mert a szőkét erősebben fogja be. Anno én a természetes szőkémet barnára akartam festeni de bordó lett.
2020. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha normális végeredményt akarsz, akkor fodrászkellékesben vegyél festéket, ne drogériában. A drogériás festékek sokszor nem a várt eredményt hozzák.

Az is fontos, hogy 2 dobozzal vegyél, így biztosan elég lesz a teljes hajhosszra.

Először a hajtöveket kell befesteni, majd utána a haj teljes hosszát. Kérj egy barátnőt, hogy segítsen.

A technikát megtalálod a youtubeon. Pl Brad Mondo elég jól bemutatja.

2020. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos, nincs olyan, aki bevállalná. Nincsenek barátnőim... középiskola kezdete után az egyiknek más baráti köre lett, a másikkal én szakítottam meg a kapcsolatot nemrég, mert nem lehet számítani rá és a szavára.


Második: Köszönöm, elmegyek megnézni, mi van abban a kellékboltban, amit ismerek.

2020. ápr. 12. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

DE kár elrontanod és ezzel tönkre teszed valamennyire a hajd is.

Az egyik legszebb hajszín a szőke, ezt kellene rendbe tenni szépen esetleg levágni és formát adni neki.

2020. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, en igy egybol Brad Mondo videojat akartam javasolni. Mi lenne, ha eloszor csak szinezot tennel ra? Igy ha katasztrofa lesz sem lesz akkora a baj.
2020. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne tedd!


Szőkén ilyen hosszú hajjal nagyon szép vonzó nő lehetsz.

F

2020. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint imádom a hajszínemet, mindig is szerettem, és volt fodrászomtól kezdve a tanárokig mindenki csak dicsérte, hogy ritka szép a színe. Szeretem, de... nem bulizok, nem iszok, nem bandázok, nem cigizek, se semmi, mert nem vágyom egyikre se, pedig soha nem volt tiltva. Sokszor felmerült az ötlet, hogy másik hajszín, de aztán győzött az, hogy nekem mennyire tetszik, és nem akarnám egy pillantásért hónapokra "kivonni a forgalomból". Na meg, fiatalnak is tartottam magam ahhoz, hogy fessem a hajam. Az meg a vicc csúcspontja, hogy a barna volt mindig az utolsó szín, amit magamon látni akartam, mert kb minden embernek barna haja van. Aztán most mégis... :D Legalább egyszer szeretném kipróbálni, milyen, hogy nézek ki barnán. Rosszabbik esetben, ha nem jön be, következő tanév elejére, amikor kezdem az estit, lekopik, és elkönyvelhetem, hogy többször nem, de legalább kipróbáltam.
2020. ápr. 13. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha csak kipróbálni akarod, akkor ezzel kezdj.

Ez egy hajszínező balzsam. Száraz hajra kell kenni, majd 20-30 perc múlva lemosni. Pár hét alatt kikpoik, ha mégsem tetszene, és a hajadat sem bántja.

2020. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Ha arra számítasz hogy kikopik, akkor csak színezőt használj és ne colour shampoot-mert az nem kopik ki, hanem wash out színezőt (1-es tartósságút). És az olyat úgy kell felvinni, hogy előbb hajat mosol és utána színezed, mert a sampon kiszedi.
2020. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ezt külön öröm volt számomra olvasni, hogy nem élsz társasági életet és nincs káros szenvedélyed.

Ritka az ilyen kifinomult gondolkodású ember ennyire fiatalon.

A 6-os versenyző voltam.

2020. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!