Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi mostanában ez a japán mánia?

Mi mostanában ez a japán mánia?

Figyelt kérdés
Állandóan japán lányokat linkelnek be hogy jaj olyan szép, ugyeugyeugye? Ennek van valami eredete ami elterjesztette vagy csak egy elkezdte, többi meg utána?
2011. aug. 24. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos kezd divat lenni. Én már nagyon régóta szeretem a japánokat és nem akarom, hogy divat legyen és engem is divatp*csának nézzenek.
2011. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tényleg azt tapasztalom, hogy minden 2. lány (főleg tinik) odavannak tőlük meg vissza.
2011. aug. 24. 23:38
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom :/ Barátnőim anime/mangamániások, odavannak ezért a japán hülyeségekért. Japánba akarnak költözni, japánul tanulni. Szerintem nevetséges, nem tudom, hogy alakulhatott ki ez a torz kép néhányak fejében, hogy Japánban mindenki olyan, mint a cuki animefigurák, cseresznyefák virágoznak mindenhol és minden teljesen "kawaii".
2011. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*ezekért
2011. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ideje volt már leszokni az Amerika majmolásról (valószínű a válság is belejátszhatott), most jönnek a japánok.
2011. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtom, kb 9éves korom óta animézek (kezdve a slayers,yuyu hakusho, inuyasha)aztán jöttek a mélyebb,jobb animék (elfen lied, death note, stb) utána 1-2mangát is olvastam,de ennyi.Mostanában van ez a befutott gyaru(Gal)stílus,ami terjeng itt gyk-n is,meg mostmár mtvn- is vetítenek koreai zenéket (beast pl) és hát igen média és az internet :) Tesóm annyira koreai fan, hogy oldalt csinál róluk, folyamatosan olyan zenéket hallgat,msnen az a avatarja,de tényleg nem rossz:) csak nem kell túlzásba esni. Amúgy japánba tényleg nem minden kawaii,ahogy azt hiszik..:/ ja pontosabban Tokióban mert ált oda akrnak menni.
2011. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én a koreaiakat szeretem nem a japánokat
2011. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
fejlettek (ország, technológia) és értenek a divathoz, no és nem mellesleg náluk az utcán is kifejezheted önmagad, nem az a szürkeség mint itt
2011. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem tudom, én szeretem japánt, gal vagyok, és szerintem sokkal jobb mint más országok , amiket még "majmolnak"...:S
2011. aug. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Z-chan,te nem nézel ki úgy mint egy gal. :S Boccsi! Attól hogy lady gaga masni van a hajadba,és van egy gal-os oldalad,még nem leszel gyaru..bocsi tényleg.
2011. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!