Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják minden vékony,...

Miért mondják minden vékony, de nem anorexiás típusú lányra, hogy híznia kéne?

Figyelt kérdés

Olvasgattam mostanában az oldalt és azt vettem észre,hogy minden ideális testsúlyú lányra azt mondják,hogy túl sovány híznia kéne,mikor pont jó az alakja,és nagyon nem nézne ki jól 10 kilóval nehezebben?

Pl.ő: [link]

Na szerintem egyáltalán nem túl vékony és rá is azt írták,hogy túl sovány.Szerintem nagyon jó alakja van,szívesen cserélnék vele.


2010. júl. 27. 13:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy pl ő: [link]
2010. júl. 27. 13:09
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Ez a második képen linkelt csaj combból még fogyhatna is nemhogy hízzon meg nemhogy TÍZ KILÓT... Akik ezt mondják, biztos a Disznók Bolygójáról szálltak le a Földre :D
2010. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok mondják, akik nem így néznek ki, illetve tudják, hogy soha nem lesz ilyen alakjuk és azt gondolák, hogy az övék a jó.
2010. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mert irigyek...

Velem is ez volt, mindenki ezt mondta: Hiznod kéne 10 kilót!!!

Pedig én így érzem jó magam.

[link]

2010. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Puszta irigység :p
2010. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

vannak azok a lányok akiken van felesleg és bár nagyon szeretnének vékonyabbak lenni mégis azt hajtogatják a normál lányokra, hogy ők anorexiások, meg betegek stb. szerintem csak önmaguk nyugtatása végett.én is néha beleolvasok a fogyókúra rovatba ahova lányok sokszor feltesznek képeket. egyáltalán nem vékonyak azok a csajok, látszik hogy puha a testük , hasukon úszógumi és rengetegen azt írák kommentnek, hogy tök jól nézel ki ne fogyj, meg már így is elég vékony vagy. ne akarj anorexiás lenni.aztán közben az a csaj messze van még a soványságtól is, nemhogy az anorexiától.

lehet , hogy ezt csak saját maguk igazolásaként írják, nem tudom. vagy az is lehet hogy csak én vagyok maximalista és szeretnék szép szálkás testet és nekem magasak az elvárásaim magammal szemben. a linkelt képeken nagyon is jól néznek ki a csajok. nem vtúl vékonyak egyáltalán.

2010. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem mamám mondja mindig, hogy ne fogyókúrázzak és hogy egyek rendesen, de hát lenne miből fogynom, csak nem tudok:(
2010. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!