Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tanulják meg végre...

Miért nem tanulják meg végre az emberek, hogy mit jelent az, hogy anorexiás?

Figyelt kérdés

Egy csomó magát vékonynak tartó és hízni nem tudó kérdezőnek írkálják be a nagytudásúak,hogy anorexiás vagy.Én is vékony vagyok pedig szeretnék hízni.

Tudtommal az anorexia egy betegség,amikor az ember akármennyire vékony,kövérnek hiszi magát és mindenáron fogyni akar.

Na már most,ha a kérdésben világosan le van írva,hogy HÍZNI AKAR,akkor miért kell ilyen ökörségeket beírkálni szerencsétleneknek?

Így éli ki magát a sok..öööö...buta...ember?(nem akarom cifrábban mondani,pedig tudnám)

Tényleg ilyen síkok vagy csak ez okoz nekik örömet?

És ezt komolyan kérdezem,mert tényleg érdekelne.


2010. júl. 27. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
sok a primitiv kis niemand. ez van sajnos.
2010. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,sikok! Nekem is mondták már,hogy anorexiás vagy?! Holott mindig is hizni akartam! Aki buta,csak annyit tud,hogy vékony ember=anorexia! Rengeteg buta ember van :(
2010. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Annak amit te mondasz valóban a tudatlanság az oka, de van ehez hasonló 2 eset, amit könnyen össze lehet keverni azzal, amit te mondasz. Figyelj :

1. Mondhatják szándékosan valakire, hogy anorexiás, függetlenül attól, hogy mit tudnak és mit nem, mert lehet, hogy csak a cseszegetés a cél. Ha van egy csaj akit tudnak, hogy utálja, hogy sovány és ezért folyton hizni próbál, de ők szivatni akarják ezt a csajt, akkor rámondják, hogy anorexiás. Miért ? Mert tudják, hogy ez felhúzza őket.

2. Gyakran mondják valakire, hogy ÚGY NÉZ KI, mint egy anorexiás. A különbség ott van, mivel attól, hogy te nem koplalsz, attól még nézhetsz úgy ki, mint egy anorexiás. Ebben az esetben az állitás helyes, az előző esetben pedig szándékosan erőltetett, annak érdekében, hogy a szóban forgó személyt jól megkinozzák.


Te pedig ne vedd annyira a szivedre, hogy mit mondanak mások, értsd meg, hogy nagyon idegesitőek AZ IGAZI anorexiások és sajnos egyre több van belőlük. A gyakorin különösen sokan vannak, ezért van az, hogy sokszor egy belefáradt kérdező már egyből elejt egy kis sértő megjegyzést, ha kikinálkozik a pillanat. Próbálj meg te is okosan fogalmazni, ha tudod, hogy 2 almától, 1 túrótól és egy marék ropitól nem hizol akkor ne kérdezd meg, hogy " szerintetek ez elég lesz ? " . Az ilyen jellegű kérdések idegesitők és bunkóak és általában anorexiás iroktól származnak.

2010. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

húh:D rég olvastam itt ilyen értelmes választ,köszönöm:)

én is megpróbálok mindeig körültekintően válaszolni és kérdést kiírni,mert ha vmi kétértelműt írok,tuti,hogy kiforgatnak mindent:(

köszönöm a válaszokat:)

2010. júl. 27. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!