Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nőknek miért lesz egyre...

A nőknek miért lesz egyre nagyobb a segge a kor előrehaladtával?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 17:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
97%
Ugyanazért, amiért a férfiaknak sörhasa nő.
2020. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg anyádtól.
2020. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Mit értesz nagy alatt? Felnőttkorban szélesedik maga a csípő is,mert készül a szülésre,gyerek kihordásra. A korral lassul az anyagcsere is, előjöhetnek hormonbajok,amik a fogyást is nehezíthetik. Ha valaki emellé még lusta is,akkor egyenes út az elhízáshoz/nagy segghez.
2020. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én pont azt figyeltem meg, hogy kisebb lesz a fenekük, pláne, ahogy az idős korosztályba lépnek. Hány öreg nőnél látsz nagy feneket? Inkább a hasuk nagy, a fenekük ellenben lapos.
2020. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom úgy érti hogy manapság minden videóklippben például a nagypi**ájú nők szerepelnek, de vannak mdellek, színészek is. Lsd. Beyonce, Kim Kardashian, Iggy Azalea. És nem így születnek, tehát nem evolúció. Rá gyúrnak, plasztikáztatnak, olyan ruhát vesznek fel ami kiemeli, photoshopolnak.
2020. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Nőként írom: mert manapság egyre többen, férfiak és nők is, elkényelmesedtek, lusták mozogni és odafigyelni alakjukra. Csak zabálnak össze-vissza mindent.

Sok nő pedig lusta visszafogyni szülés előtti alakjára.


A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.

2020. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

"Sok nő pedig lusta visszafogyni szülés előtti alakjára."

Emlékszünk. Valószínűleg ha nem jön a korona, még mindig ezen lovagolna az ország...

2020. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

#7

A koronának ehhez semmi köze. Ugyan, miért is lenne? Nem értem az összefüggést.

Otthon is lehet mozogni, a korona pedig nem kifogás. :)

Rengeteg tornavideó és gyakorlat van a neten. De elsősorban az étkezésen múlik minden.

2020. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Norbi ezt feszegető botrányos videójára céloztam, ami hetekig központi téma volt, csak jött a vírus, és feledésbe merült...

2020. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Ja, oké. Arra én is emlékszem. Nagy port kavart.

2020. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!