Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb a szép vagy az...

Melyik a jobb a szép vagy az érdekes?

Figyelt kérdés

Egyik haverom mondta nekem még régen, hogy én nem szép avgyok hanem érdekes. Szép lányból sok van de érdekesből kevés, és ezért ez a jobb, de érdekelnek a többi vélemények is, hogy melyik jobb??

Várom válaszokat, fiuk lányok egyaránt


2008. nov. 23. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha valaki érdekes,akkor az elég nyilvánvaló,hogy nem pozitív.Szóval szerintem félreértelmezted.:S
2008. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azt mondja hogy érdekes,az nem 100%osan jelenti azt ,hogy az illető külseje negatív.Szerintem ez a szituációtól függ, na meg attól ahogyan mondta.
2008. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Ha külsőjére mondta az illető,akkor szerintem az negatív...ha belsőjére akkor az lehet pozitív.Nekem ez jött le:S
2008. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha hozza mondta azt is h szep lanybol sok van de erdekesbol keves, akkor pozitiv.

De az erdekes helyett ilyen esetben en a kulonleges szot hasznalnam. Es jobb ha kuonleges mintha csak szep:)

2008. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít hogyan mondta, de szerintem sokkal jobb dolog lehet 'pozitívérdekesnek' lenni, mint szépnek. Hisz a különlegesség már önmagában is adhat egyfajta szépséget.
2008. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet már nekem is mondtak meg is lepődtem és a srác gyorsan rávágta hogy nem az h nem vagyok szép hanem érdekes arcom van úgymondta szép és érdekes nem olyan mint a többi lánynak.

A mai napig nem felejtettem el pedig már régen volt.

Szerintem pozitívan gondolta

de kérdezd meg sztem

2008. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
elmondom neked,hogy a legtöbb modell nem szép,hanem érdekes,és sztem most már az a szép,ha valami érdekes:) azt nézik meg az emberek.(persze nem arra,gondoltam,hogy valakinek egy szeme van ...:D,csak mondjuk az arcvonásaira.)
2008. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem mindig azt mondják hogy Fura vagyok..:D
2012. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!