Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem megváltozni...

Wolf_in_the_Moon kérdése:

Valaki segít nekem megváltozni? Külsőleg és belsőleg is.

Figyelt kérdés
Én nem vagyok népszerű, menő lány és soha nem is voltam. És szép sem vagyok ezzel csúfolnak. Mindig elveszik a barátaim kihasználnak kibeszélnek. Még a legjobb várom is elhagyott egy tábori összeveszés miatt. Depis vagyok ezek miatt és még amiatt is mert nevelő apukám van de ő csak a saját gyerekeivel foglalkozik és velem mindig van valami baj. Anyukám csak a kicsikkel foglalkozik és már soha nem tudok felmondani egy verset kikérdezni sem tud és ilyenkor úgy érzem hogy senki sem szeret.

2018. nov. 18. 18:08
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez aranyos :) Figyelj. Nálam hasonló a helyzet. Anyum sérteget apum alkoholista, nem vagyok menő az osztályomban stb... Viszont van egy határozott személyiségem. És tudod mit? Azok ellenére, hogy a szüleim minden egyes nap szidnak, hogy milyen gusztustalan arccal születtem, ezek ellenére nagy-nagy önbizalmam van. Bár a fejemben van egy kis baj, talán kéne egy doki, de ezt majd rendezem magamnak xdd A lényeg. Hidd el nem veled van a baj, hanem a világ nézeteddel. Próbáld a jót keresni mindenben. Ha reggel felkelsz ne azt mond a tükörbe, hogy: Ahh már megint milyen gusztustalan vagyok. Inkább hozd ki magadból a legtöbbet amit csak tudsz, és ismételgesd: Ez igen. Egy szép lányt látok. Én néha mikor látom a tükörképem, elgodolkodom: fhuujjj hogy nézek ki. Tovább nézem magam majd: Ez mégsem olyam rossz. Tudom, hogy lesz valaki akinek tetszeni fog ez az arc és ez a test. Régebben pont olyan gondolataim voltak mint neked: Mindenki utál, megakarok halni. Aha. Na ez depresszióhoz, öngyilkossági gondolatokhoz és öncsonkításhoz vezetett. Élveztem azt az időt akkor, de magabiztosnak és boldognak lenni valahogy... Jobb ;) Békülj ki a barátnőddel, és ne félj keresni újjakat. Ha félsz nem lessz semmi. Figyelj. Mit veszíthetsz?
2018. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy sehogy sem látom magamat szépnek :-(
2018. nov. 19. 06:39
 3/3 anonim válasza:
Szerintem biztos semmi baj nincs a külsőddel, ezt így látatlanban is merem állítani, de küldhetsz képet is privátban. De ha mem mersz, akkor csak paramétereket írj, magasság, súly, testalkat, stb.
2018. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!