Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálják? Mi lehet a baj ?

Mit csinálják? Mi lehet a baj ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap voltam pillásnál, és egy gyönyörű 1d műszempillát kaptam. Viszont estére bevörösödött de csak alul, pedig egésznap semmi baja nem volt, és még ma reggelre is vörös volt szintén csak alul. Nem fáj nem viszket csak vörös. Mit tudnék csinálni vele ? Van itthon valamilyen dm-es szemcsepp már 2x használtam, de nem vettem észre változást. Egy ismerősöm azt mondta , hogy vegyek visine szemcseppet az szerintetek segítene? Ha tudtok valamit ami bevált és elmúlt tölle a vörösödés akkor írjatok le kérlek.



2020. máj. 24. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A visine-t kipóbálhatod, az jobb márka. Lehet magától is elmúlik az irritáció/szemcseppel, ha nem, akkor menj vissza a pilláshoz. Túl sok mindent nem tudsz csinálni, van akinek érzékenyeb a szeme, de az is lehet, hogy a pillás a béna. Fontos hogy ne dörzsöld/piszkáld, ne nyúlj hozzá.
2020. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!