Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing csináláshoz lehet...

Piercing csináláshoz lehet érzéstelenítőt kérni?

Figyelt kérdés
Igazából nem azért mert félek hogy fájna (septumról lenne szó) hanem ha egy kicsit is megszúrják az orrom, tüszenteni kezdek(tudom furcsa d), ezért gondoltam.

2020. máj. 29. 11:04
 1/3 anonim válasza:
65%
Nem szokás piercingekhez érzéstelenítőt kérni, mivel én sosem kértem nem tudom tartanak-e a szalonokban, nagyobbakban lehet van. De akkor kétszer szúrnak egy helyett, nem jársz jobban. Házilag jéggel szoktak érzésteleníteni.
2020. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktak piercingnél érzésteleníteni.

Lidokainnal vagy jég spray-vel. :)

21/L/piercer

2020. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet kérni, a legtöbb piercernél lido és jégspray is van. Septumnál a lidokain jobban használ, de az orr idegcentruma nagyon hátul van, így nem lesz tökéletes az érzéstelenítés. Egyik érzéstelenítőt/érzéscsillapítót se szúrással viszik be, hanem felületiek.

A tüsszentés amúgy normális szúrásnál, bár a legtöbben csak megkönnyezik.

2020. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!