Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fogszabályzó nagyon gáz? :$...

A fogszabályzó nagyon gáz? :$ csak mert szerintem csunya de lehet h kéne. Fiúk véleményét kérném:$:$

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jól néz ki. A csúnya fogaknál meg mindenképp szebb.
2010. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem alapvetoen..., egyik ismerosomnek volt es a fiuknak tetszett, azt mondtak milyen ari..., s legalabb ha taszel azutan szep lesz a fogsorod:)
2010. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább minthogy egész életedben görbe legyen.
2010. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha szép, vagyis tetszik egy nő/lány, biztos, hogy nem a fogszabályzó miatt nem fogok vele járni, engem nem zavarna...
2010. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos :D
2010. júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is lány vagyok, és nekem is most lesz, kicsit paráztam, de utána megláttam a fogszabályozómat (még nem tették fel, csak képen) Nekem kerámia lesz, és szerintem az alig látszódik, kb olyan szinű, mint a fogak... Szerintem te is válaszd azt, igaz kicsit drágább (én Szerbiai vagyok, itt 900 euró a kerámia, a rendes 700) de szerintem megéri, mert sokkal szebb, mint a fém :) Amúgy ne parázz, nekem még operálják is a fogam xD áu
2010. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem decemberben tették fel, irtóra ki voltam bukva, de alaptalanul, mert sokan észre sem vették. nagyon sokáig nem mertem mosolyogni, de sokan kérdezték, miért vagyok mindíg szomorú, meg mondták h szép vagyok meg minden, és azóta megint mosolygok egyfolytában :) szerencsére nemsokára leveszik :D

18/L

2010. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja, és egyáltalán nem gáz, nagyon-nagyon sok barátomnak van, egyáltalán nem ciki, utána nagyon szép leszel! :)

Előző voltam

2010. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!