Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátnőm már kb 1 hónapja...

A barátnőm már kb 1 hónapja folyamatosan célozhat, arta hogy csúnya vagyok, és elég rosszul esik a dolog szebb vagyok nála amúgy tudom, mindenki ezt mondja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én mindig dicsérem minden reggel hogy jó reggelt szépségem nem gúnyosan normálisan ő meg mindig pofákat vág, én okosabb vagyok nála, és mindig mondja azt is hogy én okos vagyok ő meg szép, xd

-beszéltünk egy közös baráttal, videó hívásba, és a barátunk barátja oda jött, de nem látott és a közös barátunk

azt mondta hogy az anyukájával beszél, a srác el hitte, elment nevetünk egy nagyot és mondta a közös ismerősünk hogy pedig ha tudná hogy 2db 10/9 csajjal beszélek a barátnőm meg szólalt hogy egy 10/10 és egy 10/ 1 re xd és a barátunk meg kérdezte hogy miért mondja magát egyesnek ő meg hogy ő ram gondolt xd szóval ilyeneket nyom és már elég rosszul esik ez nekem

Amit én csinálok az mindig rossz neki és csúnya ha rajzolok csúnya stb tiszta szánalmas már


2020. jún. 6. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szép vagy, talán féltékeny rád.
2020. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a barátod, hanem egy rosszindulatú kígyó
2020. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
50%
Nem lehet, hogy csináltál/mondtál neki valamit a közelmúltban amivel megsértetted csak nem vetted észre?
2020. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!