Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is van olyan,...

Lányok! Nektek is van olyan, hogy belenéztek a tükörbe és egész szépnek látjátok magatokat, ezért úgy döntötök, csináltok egy pár selfiet, majd mikor megnézitek szörnyű mind?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :/ Egyáltalán nincs önbizalmam, nagyon ritkán érzem magam elfogadhatónak, és olyankor kihasználnám az alkalmat, de végül egyáltalán nem leszek megelégedve a képekkel. Ezért nincsen (magamról) profilképem közösségi oldalakon, és nem posztolok selfieket, max. a barátomnak küldök képet, ha kéri.
2020. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Ez nálam mindig így van:D

Tükörbe jól nézek ki de képen egyszerűen borzasztóan.

Ha próbálok magamról jó képet csinálni akkor 50 képből egy ami talán néz ki valahogy.

2020. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Te jó ég :DD

Velem mindig ez van. Beállok egy normális pózba, mosoly fel. Elkészült a kép, és miután megnéztem mintha nem is én lettem volna. Nem értem én sem. A kép valahogy mindig máshogy adja vissza.

2020. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

ez azért van,mert a telefon kamerája torzítsa az arcokat :)

azt kell csinálni,hogy egy kicsit elhúzod a telefont a fejedtől és bezoomolsz,akkor valószínűleg azt fogod látni amit a tükörben.

de a tükör is sokszor csal.

2020. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Igen. Képeken csak akkor vagyok szép ha nem mosolygok, ha műmosolyt veszek fel szörnyű, ha őszinte a mosolyom az meg még rosszabb...
2020. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Igen, mindig ez van... Ezért inkább csak a tükörben nézem magam és nem csinálok olya képet, ahol nagyon látszik az arcom. Kicsit olyan ez, mintha a tükör szépítene, a telefonom kamerája pedig csúnyítana rajtam... :(
2020. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!