Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mivel a legjobb...

Lányok! Mivel a legjobb szőrteleníteni ott lent?

Figyelt kérdés
szavazzátok hogy ti mit használtok mert nagyon kíváncsi vagyok és kérlek kérlek írjatok jó tippeket, mert én eddig borotváltam és ha hosszabb a szőröm akkor utána szép lesz de kb másnapra elkezd visszanőni és kipattogok tőle, fáj, vérzik minden baja van, nem egy szép látvány, kozmetikushoz félek elmenni gyantázni, magamnak itthon meg szerintem nem tudnám, szőrtelenítő krémet még nem próbáltam, nem is nagyon hiszek benne, epilátorra meg nemtudom hogy érdemes-e beruházni, végleges szőrtelenítésre meg nincs pénzem sajnos, ha valami kimaradt írjátok! Illetve tényleg várom a praktikákat, trüköket a sima, puha "cica" eléréséhez, mit kell borotválkozás előtt/után használni, hogyan csináljam hogy ne pattogjon ki stb

2020. jún. 10. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát, erre csak azt tudom írni, ha a meztelenség természetes dolog lenne, mindenki úgy születne.


/viccnek szánom, nehogy megsértődj/

2020. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, várom a további tippeket
2020. jún. 11. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!