Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok szépséghibád van? Mik azok?

Sok szépséghibád van? Mik azok?

Figyelt kérdés
Kort & nemet is írnàtok?
2020. jún. 12. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Minden, amit el tudsz képzelni.

22L

2020. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Ilyesztően karikás szemek, kusza fogak, sárgásam sapadt szinte áttetsző bőr, teljesen lapos és pálcika felsőtest, a felsőtesthez képest aránytalanul nagy fenék es vastag lábak, gyerekes arc (kb 12-14 közöttinek szoktak nézni), PCOS miatti fokozott szőrösseg, sok anyajegy és szeplő


20/L

2020. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt is leírnàtok, hogy lefeküdtetek-e így valakivel, felvállaltátok ezeket?


Mert hűjajj nekem is vannak de nekem így nehezemre esik...

L


Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még

2020. jún. 12. 11:28
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Csak az van.
2020. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Igen le, 5 éve tartós párkapcsolatban élek a párommal. Szóval van remény ;):D


Előtte is népszerű voltam mindkét nem körében, személyiseg és kisugárzás kérdése a dolog :)


2es voltam

2020. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygödrök, aprófogak. Ezenkívül: dús, sötétszörzet mindenhol.
2020. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sápadt nagyon fehér bőr, karikás szem, nagy anyajegy a mellemen, kiálló borda, stria, narancsbőr, derekamon egy nagyobb piros folt.
2020. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
100%
A körmeim nagyon picik, jobban mondva a körömágyam. Nagy fehér részt kell rá növesztenem, hogy egyáltalán elérjen az ujjam végéig és ne tűnjön úgy mintha le lenne rágva. Plusz alul az egyik szemfogam félig elcsúszott a helyéről, a bölcsességfogam eltolta fogszabályzás után. De szerencsére nem látszik. Vannak még dolgaim, amik sokaknak nem tetszenek (kis mell, fehér bőr, vékony száj stb.) de nekem ezek nem szépséghibák, nekem semmi bajom velük.
2020. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerencsére nincs sok és az se vészes. Az arcomon van 2 db heg, kissé naracsboros a combom hátulja/fenekem, illetve hajlamos vagyok szorbenovesre, szortuszo gyulladásra. Utóbbit hamlasztassal tudom sikeresen orvosolni.


27N

2020. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fogaim egyenlőtlenek, a bőröm és a hajam extrém száraz, tele vagyok anyajegyekkel - nem vicc, csak a jobb karomon van kb. 70 darab (én mondjuk imádom őket, de sokaknak ez is szépséghiba), vannak striáim is, van 2 baromi nagy műtéti hegem (mondjuk én ezeket is szeretem :D). Harmincas nő vagyok és ezekkel együtt is jól érzem magam a bőrömben.
2020. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!