Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok szépséghibád van? Mik azok?

Sok szépséghibád van? Mik azok?

Figyelt kérdés
Kort & nemet is írnàtok?
2020. jún. 12. 10:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

- összevissza állnak a fogaim

- feltűnően aszimmetrikus a két szemem

- az arcomon van pár heg a mitesszerek miatt (és ez a felső ajkamon is látszik és emiatt nem egyenes a széle, hanem vannak benne ilyen lyukak)

- van egy nagy anyajegy a hátamon

- az egyik kulcscsontomon van egy púp, mert régebben eltört és így forrt össze

- az utóbbi miatt az egyik vállam rövidebb mint a másik (bár szerintem ez nem olyan feltűnő, ha nem direkt ezt nézed)

- sok anyajegy van rajtam

- kb. az összes plusz kiló a combomon van, így az elég vastag, ahhoz képest pedig a felsőtestem vékony és nagyon kicsi mellem van, szóval elég aránytalan a testalkatom


Még soha nem volt kapcsolatom, de nem ezek miatt. Én úgy vagyok vele, hogy a legtöbb az már első ránézésre látszik, így ha valakinél ezek bármelyike kizáró ok, rögtön látja, így el sem kezd alakulgatni valami.

Az egyetlen, amit takargatok az a hátamon lévő nagy anyajegy, és amiatt izgulok, hogy ha majd összejövök valakivel, hogy fogadja, de abból kiindulva, hogy a barátaim tudják és soha nem szóltak le emiatt, nem hinném, hogy nagy problémát okozna. (Meg amúgy is gondolkoztam rajta, hogy leszedetem, szóval ha az előtt nem jövök össze senkivel, akkor ezzel sincs probléma)


18/L

2020. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

-sok miteszer, bőrhibák, nagyobb hegek, száraz haj, hosszúkás orr, karakteres állcsont, hosszú ujjak, nagy lábfej, széles váll, vakító bőrszín, soroljam ? 😁

Ettől függetlenül amúgy ki vagyok békülve magammal, senki sem tökéletes.


24/L

2020. jún. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úgy nézek ki mintha az összes szépséghibát összegyúrták volna és megteremtették volna egy emberként xd.

-elálló fülek

-asszimetrikus arc

-kiálló "szem alatti csont"

-nagy orr

-fura alakú száj

-nem növő haj

-double chin

-akné, mitesszerek

-vékonyság, a hátamon annyira kiállnak a bordáim, hogy messziről megszámolhatóak

-extrém nagy rés a combjaim között

-ez nem tudom annak számit-e de a lábam folyamatosan tele van zúzódásokkal, vágásokkal (béna vagyok, elesek mindig) tehát nem az a tipikus nőies láb, tökéletes bőr


16/l

2020. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!